Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idő volt a legtöbb,...

Mennyi idő volt a legtöbb, amit hisztizett/sírt gyermeketek? Lent.

Figyelt kérdés
Kisfiam 2,5 éves. Ma anyóséknál voltunk, persze hogy nem aludt délután, voltak "érdekesebb" dolgok is számára mint az alvás.Az autóba hazafele aludt kb. 10 percet. Így ma már 8-kor vittem aludni, mert már nyűglődött. Már majdnem elaludt,aztán mondta, hogy szempilla van a szemébe, megnéztem már nem volt ott. De még a helyét érezte, és mondta, hogy szedjem ki fülpiszkálóval. (azzal szoktam az orrából is kis fikuzsokat kiszedni). Nem értette, meg, hogy a szempillát nem lehet, meg hogy már nincs ott. Na, 40-50 percen keresztül sírt. Már lefogtam, magamhoz öleltem ringattam, hogy nyugodjon meg. Végül sikerült lenyugodnia, nagyon túlpörgött ma szegénykém, nagyon fáradt volt már. Úgy kb. 2 éves kora óta, ha anyóséknál vagyunk, ott nagyon ritkán tudom elaltatni.Anyáénál mindég elalszik.
2011. aug. 7. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
ne aggodj az en fiam is ilyen...2.5 eves...es ha tulporog, akkor kitor a vilaghaboru. mar baba koraban is tudott alkotni rendesen...volt h 2.5 oran at ugy uvoltott, hogy azt hittem ran khivjak a rendorseget...o alapjaraton hisztis...nem tudok mit csinalni vele...ilyenkor nagyabol semmi nem jo neki
2011. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!