Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bronho-Vaxomot probaltatok...

Bronho-Vaxomot probaltatok mar? Bevalt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez az immunerősítő, igaz?

Nekünk kell majd, a doktornő szerint nagyon hasznos, de drága is, pár ismerősöm viszont azt mondta, h nekik semmit sem használt.

Nálatok milyen eredménye volt a laborban?

2011. márc. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én már 3 gyereknél használtam.nekünk be vállt.
2011. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kisfiam nagyon beteges, tavaly telen is havonta kellett antibiotikumot adnunk neki, iden pedig tudogyulladasa volt. 2.5 eves, szeptembertol pedig oviba megy. A haziorvosunk ajanlotta, jovo hettol kellene kezdenunk a szedeset.
2011. márc. 10. 14:29
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekünk az mondta a doktornő, h ezeket a kúrákat érdemes ősszel elkezdeni.
2011. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is adtam egy dobozzal a fiamnak,nekünk nem használt:(

Ugyanolyan beteges szegénykém...

2011. márc. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Immunokidet adjátok nekik?


Mióta szedi (első doboz fog elfogyni a napokban), egyszer volt beteg, és végre láza is volt, eddig az sosem.

Ebből arra következtetek, h talán beindult valami immunválasz, nem?

2011. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nyár végén ajánlott elkezdeni, én úgy tudom.

A 4 éves nagyfiam kapta 3 hónapig úgy, hogy 10 nap szedés, 20 nap szünet. Aug-ban kezdte, de már okt-ben beteg volt...

Pedig már a 3. évet tölti közösségben, de így is minden hónapban itthon volt 1 hetet.

A dokink szerint annyit mindenképpen segített, hogy enyhébbek lettek a betegségek...

2011. márc. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A doktorno azt mondta, hogy szeptemberben es marciusban erdemes kezdeni a szedeset, de tulajdonkeppen barmikor lehet. Nekunk most ugy javasolta, hogy elso honapban minden nap kapja, aztan 20 nap szunet, majd ujra 10 napig. Eddig viszot mindenkitol ugy hallottam, hogy 3 honapon keresztul elso 10 nap kell szedni csak.
2011. márc. 11. 12:39
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Kisfiam 3 éves múlt, féléves kóra óta tartosan beteg légúti problémákkal (asztmás fulladás, állandó hörghurut,stb). Ez a harmadik tél, hogy a broncho-vaxomot használjuk, és azóta télen sosem beteg.

Első két alkalommal mi is úgy adtuk, hogy első hónapban minden nap, majd utána 3x10 napig kapta, 20 nap szünettel. Most már mi is csak szünettel adjuk, de így sem volt beteg.

Nekünk nagyon bevált! :-)

2011. márc. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha bízol a háziorvosotokba, akkor adod neki, ha nem bízol benne, akkor cseréld le...

2011. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!