Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Próbáltátok már az ecetet...

Próbáltátok már az ecetet tetű ellen? Hatásos volt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ezt még nem hallottam. De a patikában lehet kapni ha jól tudom nittifor a neve. Amikor "bogár" volt a suliban mi is ezt használtuk.
2009. jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szia! én úgy tudom az ecet csak arra jó. hogy meglazítsa a serkéket, ezért könnyebb lehúzni a hajról.
2009. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én majd egy hónapig kínlódtam a tetűvel,minden csodaszert kipróbáltam,hiába. Aztán bekentem a hajam ecettel,rá egy zacsit,majd 10-15 perc múlva megmostam,majd megszárítottam a hajam.Utána nagyon sűrű fogú fésüvel átfésültem,és csak úgy húllott ki a serke,meg a tetű. Két-három kezelés után tiszta volt a hajam! Szóval nekem bejött. :)
2009. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

nekem van még egy tuti módzsrem:vegyél hajbalzsamot,és nem kell márkás,lehet a legolcsóbb

nagyon sokat tegyél a hajra,főleg a tövére,várj kb 5 percet,és sűrű fogú fésűvel a tövétől a végéig fésüld át a hajat.

2009. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Évzárón a fiam ezt kapta ajándékba a kitűnő biziért...

Nittyfor nem volt jó, de mindenki válaszát köszönöm.

2009. jún. 21. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!