Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2009. májusi babák anyukái!...

2009. májusi babák anyukái! Beíratjátok a gyermeketeket most tavasszal az óvodába?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 15:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért írtam "babákat"... már nem azok. :)
2011. márc. 13. 15:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Én majd csak jövöre,2 évesen még nem is vennék fel.Majd jövö tavasszal.
2011. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én értem mire gondolsz én is dilemmában vagyok hogy jövőre arra a pár hónapra menjen e, márciusi a kislányom,de szerintem beíratom és meglátjuk jövőre menjen e azzal nem vesztünk semmit még mindig dönthetek úgy hogy nem megy csak szeptemberben,gondolom erre gondoltál mert ugye ha azt akarod hogy menjen most be kell íratni,de nálunk április közepén van beíratás tehát ennek érdeklődj utána,mert lehet ráérsz jövőre beíratni

jól gondolom mire gondolsz?

2011. márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, erre voltam kíváncsi. Éppen május 31. a választó vonal. Úgy hirdetik, hogy beíratható az a kisgyereke, aki 2012. 05.31-ig betölti a 3. életévét. Igaz, hogy az enyém betölti (éppen csak), de most szeptemberben semmiképp nem vinném. Csak 2012 szeptemberében.
2011. márc. 13. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a bölcsit kezdjük áprilisban (2009.03.31) 2 éves, de nekem ha betölti a 3-at szerintem szeptemberben megy oviba. Vagy érdemes még marasztalni? :)
2011. márc. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2009. januári a fiam, és 2010 októberétől jár bölcsibe. Két évig fog maradni itt, és csak utána megy oviba.

Vagyis idén még nem íratom be, csak jövőre.

2011. márc. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha 2012.szeptemberében vinnéd oviba,akkor ráér jövő áprilisban is beíratnod.De kérdezd meg az ovit,ahova majd járni fog a kicsi!Kisfiam jövő januárban tölti a 3-at,így áprilisban mi beíratjuk az oviba,de csak januártól vinném.
2011. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!