Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más hörghurutos gyerek is...

Más hörghurutos gyerek is hallat reszelős hangokat, és olyan hangos lélegzést mintha nehezen kapna levegőt (csak egészen közelről hallható)? (3.5 éves)

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom mire gondolsz. Az én fiam állandóan hangos horkoló hangot ad. Akkor is ha ébren van. Hörghurutos ő is, de neki az orrmandulája is nagy. Legalábbis a doktornő nekünk azt mondta, hogy ez a mandulája miatt van.
2011. márc. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én úgy hallom,hogy a mellkasa felől jön ez a hang nem az orrából.Olyan recsegés szerű hang amikor fújja ki a levegőt.

Jobbulást a kicsidnek!

2011. márc. 14. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lánynak is szokott ilyen lenni, sajnos visszatérő dolog ez nálunk, kórházban is voltunk már a télen ezzel. Ma reggelis így ébredtünk + még sípolás is hallatszott, úgyhogy kapott egy kis Spiropent szirupot, azóta szerencsére nem hallok semmit. A Stodal szirupot is adni szoktam neki ilyenkor pár napig. 21 hós kislány
2011. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy vigyem-e ügyeletre.Nem lázas,jó a közérzete,jókedvű,játszik,de mondta,hogy fáj a mellkasa,és borzasztóak ezek a hango.Egyébként ez már 3x van ezen a télen.Soha nem adtak rá semmi gyógyszert,csak köptetőt.Mit csináljak?
2011. márc. 14. 16:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Gyógyulást a kislányodnak!
2011. márc. 14. 16:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Vidd be! Kruppja lehet, veszélyes.
2011. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!