Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, az alatunk lako...

Mit tegyek, az alatunk lako idős pár folyton felzörög mert szerintük nagyon hangos a gyerek, ahogy játszik, ledob ezt azt, vagy pakol ki és hát leesik ami a kezébe van?

Figyelt kérdés
De már nem csak a gyerek zavarja állitolag hangos ahogy megyek alakásban (a szobában laminált padlo és szönyeg van a többi helységben pvc padlo),meg ahogyporszivozok az is hangos,mertodaütöm a porszivot a butorhoz és a gyerek du. miért sir mertő erre felriad a sziesztábol!Most ezzel én mit kezdjek?Már tiszta ideges vagyok ha a gyerek valamit elejt vagy zörög hogy mikr fognak felkopogni!
2009. aug. 12. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
mintha csak az én gyerekkorom hallottam volna!! öreg papa folyton felcsászkált ugyanezek miatt. egyszer anyukám megunta, kiosztotta, azóta soha nem jött fel a 12-13 év folyamán....
2009. aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Ne foglalkozz ilyenekkel.

Az életbe beletartozik a porszívó bútorhoz csapásának a hangja, az már elmebetegség, ha valaki síri csendben akar lenni egész nap.

Vagy mondd meg neki, hogy próbáljon meg csendben lenni a gyerekkel, add neki kölcsön 1 órára :) (Csak vicc volt.)

Ez hülye! Én elküldeném a sunyiba.

2009. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha felkopog, menj le hozzá és 32 foggal mosolyogva mondd neki, hogy elnézést kérsz, de lehet, hogy pukizni is fogtok, mert babfőzelék volt az ebéd. Az ilyenekkel máshogy nem lehet bírni. Mindig legyél nyugodt és mosolyogj, az idegesíti legjobban. És ne szólj rá a Manódra, ha leejt valamit. Ez természetes.
2009. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Hú, hát ez jó... Mondd meg nekik, hogy igyekeztek halkak lenni, de ennél többet tenni nem tudtok. Ha ennyire zavarja őket, akkor szigeteltessék le a plafonjukat. (Kb. 10-20 cm-t elvesz a belmagasságból, de lehet hogy nekik megérné).


Nálunk az anyukám feletti lakóval van gond, egy beteg ember, és egész éjszaka matat, jön-megy, dübörög, odakoccint valamit. Szegény anyumat már úgy sajnálom, de mi sem tudunk mit tenni. Már a költözés is megfordult a fejünkben... nálunk ez a szigetelés nem lehet, mert mindenütt maximum magasságú beépített szekrény van, mindent le kéne bontani emiatt.. :(

2009. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Na ha ezt velem csinálná valamelyik öreg szomszéd az nem tenné zsebre a válaszomat.

Mit csinálna ha kutyád van és egész éjjel ugatna?Felkötné magát...hát rajta.

Bocsi, de kissé felhúztam magam az öregeken, ők is voltak gyerekek,gondolom őket sem tartották a falhoz szegezve.Nehogy már ne játszhasson nyugodtan a gyerek.Én biztosan beolvasnék nekik.Ha társasházban él vele járó dolog,amit tolerálni kell.A szomszédaim gyakran üvöltenek,mégsem kopogok hogy nem tud aludni a gyerek.El kell fogadni.Te meg ne foglalkozz velük!!!!

2009. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Tudom, hogy vannak háklis szomszédok, de azért gondold végig, lehet, hogy igazuk van?

Anyukám feletti lakásban végig kövezve volt minden,és szó szerint, ha egy gombot leejtettek, az agyunkig hatoló a csörömpölést hallottunk mi lent. (Még a tv is kristálytisztán lehallatszott, pedig nem bömböltették) Az unokái meg tényleg úgy rohangáltak, mint a csataló.

Tavaly új lakók költöztek be a lakásba, teljesen felújították. Azóta csak minimális zajok szűrődnek le, pedig 3 kisgyerek van a lakásba, de még a legnagyobb futkározásból is csak egy halk, tompa dübögés hallatszik, ami teljesen elviselhető.

Szóval nem biztos, hogy mindig a szomszéd a hülye.

2009. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedvesutolso,mond meg légyszi hogy milyen burkolatot rakott le az ujj lako hogy ilyen jol elvezeti a hangot?Mert én sem a veszekedés hive vagyok szeretnék megoldást a problémára,ezért kérdezem!
2009. aug. 12. 15:12
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Nekem 2 gyerekem van panelban.Nos én próbálom az alattam lakókat folyton lekenyerezni valamivel.Viszek a csajnak egy kis sütit,gyerekruhát,mert most terhes.Mindíg kedvesen beszélgetek vele az udvaron,szóval igyekszem jóban lenni velük.Biztos vagyok benne,hogy idegesítően zörögnek nekik a gyerekeim.Igyekszem rájuk szólni,és vannak alapvető dolgok amiket nem lehet,pl labdázni,motorozni,ugrálni,de az is zajos ahogy a legót a parkettára öntik.Szóval Én azt javasolnám,hogy próbálj jóba lenni velük,vigyél sütit,kérdezd meg időnként,hogy hozzál-e nekik valamit a boltból stb.Szóval nyalizz egy kicsit.Mond,hogy mindent megteszel annak érdekében hogy minél kevesebb zaj legyen.

Ha hagyod elmérgesedni kettőtök között a helyzetet,akkor még többet fognak panaszkodni,lehet,hogy még a közös képviselőt is bevonják,esetleg a többi lakót is ellened hangolják.Hidd el ilyen kis közösségben,ahol mindenki mindent tud a másikról legjobb a békesség!

2009. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem vagyunk egy halk család, 3 gyerekünk van, és bár családi házban lakunk, időnként biztos, hogy hangosak vagyunk a szomszédoknak, akik egyfelől öregek, a másik oldalon pedig középkorúak, felnőtt gyerekekkel, unoka még nincs. A gyerekek sokat játszanak az udvaron, és természetes, hogy néha nem a leghalkabban. A Ti esetetek más, de én ha úgy érezném, hogy egy átlag életvezetés melletti zajokról van csak szó, nem stresszelném magam! Nektek is élnetek, mozognotok kell. Azért persze figyelj arra, hogy tényleg betartsd, amit kell, de ne hagyd, hogy teljesen beszabályozzák, hogy mit csinálhatsz!
2009. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ő a közös képviselő!Szoval nincs szerencsém,csak ami bánt hogy amikor a szomszédom zenélt elég hangosanazért senki nem szolt vagy a 2.oneste 11 kor ismég ment a zene ugy hogy én a negyediken jol hallotam az sem volt gond!
2009. aug. 12. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!