Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért ébred minden délután...

Miért ébred minden délután ordítva?

Figyelt kérdés
21 hónapos kisfiam reggelente mosolyogva vidáman ébred (magától)Ha délután alszik,mindegy mennyit ordítva hisztisen ébred.Gyakorlatilag 10 alvásból 8x.Van ,hogy akár 115-20 percet is sír és fetreng úgy hogy bármit teszek vigasztalhatatlan.Hasonló másnál?
2011. márc. 14. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam 28 hónapos,mióta megszületett talán 3x ébredt sírás nélkül,a bölcsibe viszont mindig sírés nélkül kel.

Talán azért,mert a bölcsiben nem egyedül van a szobában.

Ő is csak sírdogál,nehezen tudom megvigasztalni.

Jó lenne tudni az igazi okát....!

2011. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet, de az az érdekes hogy ez csak akkor van ha hagyom aludni, és magától ébred és akkor mind1 hogy menyit alszik, fél órát vagy hármat hisztisen kell.

Viszont ha én ébresztem, akkor vidáman ébred.

Próbáld ki.

2011. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A délutáni kelések után mindig szinte kezelhetetlen volt..minél többet aludt, annál durvább volt. Azt csinálom, hogy ha felkel, azonnal bemegyek, csendben köszönök, megkérdezem, jön e ki, vagy simogassam még az ágyban kicsit. Ha kijön, rámborul, csendben, beszéd nélkül, simogatás nélkül, lassan járkálok vele, cipelem kb 10'percet. Amikorra megnyugszik, leteszem és okés minden. De nem nyugtatgatom, nem terelem a figyelmét a sirásról. Csak hagyom és cipelem.
2011. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát,igen...Én 21 hónapja cipelem(15,4kg) :) Nagyon elrontottam,mert 17hónapos koráig csak ölben aludt el.Most már ott tartunk,hogy mellettem az ágyban magától is elalszik,persze simizni kell .Viszont ,amiket írtatok rádöbbentett,hogy akkor sír ha nem vagyok mellette ébredésnél!

Köszönöm szépen a segítségeteket és kitartást Nektek is!!!

2011. márc. 15. 07:31
 5/5 anonim ***** válasza:

az enyém is sokáig sírva kelt. aztán leszokott róla, most már ha kel, akkor azt mondogatja, anya, anya, anya, míg be nem megyek. mint egy mantrát. :)

de még most is jellemzően rosszkedvűen kel fel délután, de már nem sír. 2 éves múlt.

2011. márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!