Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Együtt vagy külön-külön...

Együtt vagy külön-külön (gyerekek)?

Figyelt kérdés

Most a két gyermekem 1 szobába van ez a szoba igen nagy fiú,lány.Várom a harmadikat.Szerintettek melyik lenne a jobb megoldás ha a 2 egynemű kapna egy "közepes" szobát és aki egyedül lenne az 1 külön kisebb szobába vagy mind a három gyerek maradjon egy szobába(nagyon nagy szobába)?

Az életkor a megszületik a babó:5 és fél éves lány,22 hónapos fiú és az újszülött.

Tapasztalatok,vélemények,ötletek érdekelnének!Köszi szépen előre is.


2010. febr. 24. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem most a pici kapjon egy külön szobát, a két nagy együtt, ahogy eddig, elég változás nekik a kistestvér érkezése. Majd később, mikor a nagy iskolába akkor ő kspjon külön szobát.
2010. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az előző ötlet remek. Én is így gondolom. Az újszülöttet egyelőre nem tenném össze egyikkel sem, a nagyoknak meg maradjon a megszokott rend. Nálunk is így van.4 éves, 2 éves és újszülött, bár nálunk mind fiú :-)
2010. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is így gondolom:)


Majd amikor a nagy sulis lesz menjen külön szobába,mert őt zavarni fogja ha a tesóitól nemtud tanulni.


A középső és a kicsi közös szobát kaphat amikor a kisnagylányod sulis lesz,mivel köztük nincs akkora korkülönbség mégha nem egyneműek lesznek (most ők lesznek vagy nem,nem látom,hogy írtad e) is jó tudnak majd játszani:)Mert mire a lánykád sulis lesz mert a kicsi is mehet tőletek külön(ha most 5 és fél akkor jól sejtem,h nem most szeptemberben kezdi a suli ugye?)


Na szerintem ez szupi lesz így,jól írták előttem:)

2010. febr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én inkább a nagylánynak adnék egy külön kisszobát, hogy legyen ideje megszokni a suliban a rendet és a két kisebb maradna egy szobába!

Legalább is nálunk, ha lesz egy harmadik biztos így teszem! Üdv egy 21 hónapos kislány anyukája aki 31 hetes kismama is.

2010. febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!