Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha van beutalónk a gyereksebés...

Ha van beutalónk a gyereksebészetre köldöksérv miatt, akkor illik pénzt is adni?

Figyelt kérdés
Már beszéltem a dokival és a magánrendelőjébe akartam időpontot kérni, de ő a klinikára hívott minket holnapra. Arra gondolok, hogy valószínű műteni kell majd és szeretnénk jó viszonyban lenni a dokival. Ez még divat Magyarországon egyáltalán?
2011. márc. 16. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha külön beszéltél a dokival, és nem csak a beutalót lobogtatva mentek, talán illik. Ha van rá keret adj.

És igen, sajnos ez még "divat". Ha valaki szeretne jobb ellátást kapni, akkor megy zsebbe a pénzecske:(

2011. márc. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ!
2011. márc. 16. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a gyermeked? Túl kicsiként még nem fogják műteni. Mi is voltunk vele a Heim Pálba, de én nem adtam pénzt azért mert megvizsgálja. Nekünk még várni kell vele, hátha elmúlik magától is. Majd ha műtik én csak a akkor fogok pénzt adni a dokinak, a vizsgálatért nem.
2011. márc. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A magánrendelés fizetős a klinika nem, elvileg. Ne készülj műtétre, nagyon-nagyon ritkán kell műteni a köldöksérvet, azt is csak nagyobb korban csinálják meg. Mi is kaptunk beutalót, de nagyon féltem, hogy m van, ha egy olyan dokit fogunk ki, aki mindenáron vágni akar. Ezért elkezdtem leragasztgatni bőrbarát tapasszal, egy hónap múlva teljesen elmúlt, így okafogyottá vált, hogy menjünk. Ha meg nem múlik el neki, akkor is ráér egy hónap múlva vinni, fájni nem fáj neki.
2011. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3 éves lesz májusban. A háziorvosunk mondta, hogy ráér, csak megmutatom addig is egy sebésznek. A háziorvos szerint ez nem fog már neki elmúlni. Amúgy neki sem fáj és nagy a pocakja, szerintem ezért tülemkedik ki neki annyira.
2011. márc. 16. 22:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok sebész hány éves korban javasolja majd a műtétet? Légyszi írd meg mit mondott, mert az én 20 hónapos lányomnak is van születése óta.
2011. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!