Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 3éves múlt, még...

Kisfiam 3éves múlt, még mindig iszonyat rosszul alszik éjjel. Pár hét volt nyár elején mikor aludt. Nálatok mi vált be? Mikor raktátok egy szobába a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Nyáron született a tesó+ovi kezdés emiatt még érthető lenne de már hónapok telnek el éjjelente kb.5-6-szor kel és sírdogál,hisztizik,vergődik,húzza az agyamat már úgy érzem direkt...anya,anya,át szaladok és erre mi a baj kisfiam vagy csak sír és nem mond semmit vagy csak"semmi"!Itthon nyugodt a légkör minden rendben apával is a picivel is.

Mivel a kicsi még szopizik éjjel velünk van egy szobában de külön kiságyon.

Nem tudom vkinek bevált ha összerakta a két gyereket egy szobába?Csak az etetés miatt nem tudom, hogy oldjam meg...Várom a tapasztalatokat!


2011. okt. 10. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én lányom jó alvó, de az ovi+tesó kombó (nála is egyben volt)neki is betett. Hónapokig rosszul aludt, átmászkált hozzánk, sőt elaludni még most sem alszik magától. Nálunk együtt alszanak és nem zavarják egymást, vagyis nagyon-nagyon ritkán igen. A kicsi még sokszor felkel (1 éves), de a nagy nem ébred meg rá.

Lehet, hogy nálatok az a baj, hogy a nagyobbikat valahol zavarja az, hogy a kicsi veletek alszik és ő is szeretne veled lenni éjjel.

1 próbát simán megér az, hogy kipróbáljátok mi lesz, max, ha elhatalmasodik a káosz visszakerül a kicsi hozzátok.

Sok sikert.

2011. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!