Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » HOGY NEVELJEM MEG A NEVELETLEN...

HOGY NEVELJEM MEG A NEVELETLEN 3 ÉVES LÁNYOMAT?

Figyelt kérdés
Azt gondolom már nem bírom elviselni amit a 3éves lányom művel.Igazi hisztérika ha nem lehet valamit torka szakadtából üvölt és úgy mondja egész nap nem fogad szót.Ha rászólok rám üvölt és azért is csinálja amit nem szabad akkor én hangossabban mondom de semmit nem ér vissza üvölt,képes nekem jönni ha nem lehet valamit.A mamát tegnap megrugdosta.Napi szinten büntetem sarokba áll,szobába küldöm,szépen megmagyarázom neki mit miért nem szabad,de semmi nem használ.Adjatok tanácsot hogy neveljem meg.Nem vagyok tapasztalatlan szülő mert van egy 17 éves nagylányom is,de vele ehhez hasonló gondok nem voltak.Ez a kicsi meg ránől a fejemre ha nem vigyázok.
2011. márc. 17. 12:56
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
49%
Ezt a suttogós dolgot majd én is alkalmazom, de a most 5 hónapos szemem fényénél amikor kipróbáltam, én magam sem hallottam a hangom, mert úgy ordított a fülembe. sebaj, neki még szabad
2011. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!