Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves státuszvizsgálaton...

2 éves státuszvizsgálaton mire számítsak? Miket kérdeznek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:

megmérik a súlyát a magasságát és ha beszél kérdeznek párat

van szemvizsgálat ha beszél tudja mondani mit lát ha nem máshogy nézik

nálunk kérdőív volt az életviteléről hogy alszik mennyit mit eszik viselkedés ilyesmik.

2011. márc. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Beszél, iszik pohárból, eszik önállóan, kockázik, lépcsőn lépked


szóval ilyenek

2011. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyen nem is volt.

2 éves volt a lányom, mentünk amúgy is az orvoshoz (a picitesó miatt), és akkor kérdeztem, hogy csinál-e státuszt.

Ez volt a hatalmas nagy státusz: Anyuka, van valami panasz? Én: nincs, hát ennyi.

A védőnőt is kérdeztem, az is kérdezte, van-e valami, mondom nincs.

Vicces (de egyben tragikus).

2011. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kislányom február 14.-én volt 2 éves,16.-án voltunk státuszon.Megmérték súlyát-hosszát,mell és fejkörfogatát.Doki megvizsgálta,kérdezte hogy mennyit beszél,miket csinál,de a státuszvizsgálati lap amit a védőnő töltött ki-(előzőleg a védőnői irodába be kellett mennünk és ott töltötte ki aszerint,amiket a kislányom tud és csinál)-ott volt a doki előtt és abból tudta,mi jellemzi a lányomat,igy nem sok mindent kérdezett.Megkapta még az agyhártyagyull. elleni emlékeztető oltást is és kész.
2011. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

14:12

Nálunuk is volt súly, magasság, mellkörfogat, fejkörfogat mérés.

2011. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sírt még a picitek?enyém eddig mindig,de már régen voltunk dokinál mert utoljára novemberben volt beteg...
2011. márc. 18. 14:24
 7/8 anonim ***** válasza:
nem sírt de nem hagyta magát megmérni mert idegen védőnő volt.. úgyhogy a pár nappal azelött mért adatokat momdtam be neki.
2011. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az enyém, ha meglátja a gyerekorvost ordít:-)))))))
2011. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!