Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5 éves ördögfióka mellett...

1,5 éves ördögfióka mellett újra babát várok. Mire számítsak? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 1,5 év van a két gyerek között, arra figyelj, hogy ne menjen el a józan eszed....

Nem lesz könnyű az eleje, de vigasztaljon az, hogy utána nagyon jó, együtt játszanak, könnyebb programokat szervezni, stb...


Budapesti vagy? Mert békávézni külön öröm lesz.

2011. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jubilee ***** válasza:
Az én 2 kisgyerekem között pont két év van. Volt, hogy 9 hónapos terhesen rohantam a motorozó kisfiam után, olyan is, hogy kézben kellett felvinnem 4. emeletre. Nem tudtam annyit pihenni, mint az első terhességem alatt (bár akkor meg dolgoztam). Nálam szeretik egymást a gyerekek, nagyon szépen kezdenek összenőni. :)
2011. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ami nagyon bevált az az, hogy elkezdtem :

most nem érek rá, várj egy kicsit, mindjárt, stb.

Addig ugrottam mindenre, amit akart, pl, elzártam a vizet, amikor mosogattam, stb.

Még volt kb. fél év a szülésig, és egész jól belejött, hogy várni kell kicsit.

Sokszor nem is volt olyan dolgom, de úgy csináltam, mintha nem tudnám abbahagyni.

Ez nagyon jól jött később a szoptatásnál, stb.

Meg egy kicsit önállóságra is neveltem.

2011. szept. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Volt, hogy 9 hónapos terhesen rohantam a motorozó kisfiam után,"


Barátnőm is szülés előtt kb 2 héttel látta a játszótéren, hogy a 2 éves kislánya megindul a lengő hinták felé (régi tipusú, fém és fa).... Akkorát sprintelt a hatalmas pocakjával, hogy az olimpián indulhatott volna 100 méteres síkfutásban...

2011. szept. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

:)

ilyen sprinteket én is nyomtam a hatalmas pocakommal (túl is hordtam a másodikat) 22 hó különbség


Ne számíts semmire, mert bármire számítasz, teljesen másképp lesz minden :) :)

De jó lesz :)

2011. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj minél többet pihenni, nálunk is másfél éves a lányom és 24 .hétig elég keveset pihentem. meg is lett az eredménye, elkezdett nyílni a méhszáj, azóta minden ok, viszonylag. Viszont úgy játszunk, h én a szőnyegen fekszek és ő jön és hozza oda a játékait.Amikor csak lehet ne emelgesd és ne cipeld. aztán reménykedj, h minden rendben lesz.
2011. szept. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!