Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináltok ebben a rossz...

Mit csináltok ebben a rossz időben 2 évesetekkel?

Figyelt kérdés
valahova kimozdulnánk de nem tudjuk hova.nem rég voltunk az elevenparkban,a tropicariumban,a nagycírkuszban és nincs ötletem!esetleg szerintetek a bábszínházat élvezik már ebben a korban?
2011. márc. 19. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:

A bábszínház szerintem elég necces, nem biztos, hogy 10 perc után is leköti. Inkább olyan programot keress, amin aktívan részt tud venni. Mi rossz időben játszóházba megyünk:

[link]

Biztos felétek is van ilyesmi. Azért szeretjük, mert mi szülők is és a gyerek is aktívan szórakozik.

2011. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi szüleimnél vagyunk. Éppen nyúzza a mamát:-) Bár kisfiamat könnyű lekötni. Rossz időben is elvagyunk a lakásba. Építünk, rajzolunk, gyurmázunk ilyesmik.
2011. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk már a műanyag csúszda is bekerült a lakásba,igaz a nagy csúszdát is be akarta hozni de akkor ajtót kellett volna bontani.Rajzolunk ,épitünk,gyurmázunk,fogocskázunk.Mi vidékiek vagyunk itt nincs semmi,apuka meg dolgozik.Itthol szorakoztatjuk egymást.
2011. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én két éves kislányom épp beteg meg fogzik is,úgyhogy szinte semmihez nincs kedve,kis nyügi már napok óta.Legtöbbet a kiságyában van,bekéretőzik és nagyokat alszik,vagy csak pihen,de most ott szeret lenni a legjobban.Még a tesójával sincs kedve játszani.Amit leginkább szeret most,mesét nézni,mert azt lehet fekve is. :)
2011. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én 2 éves fiam is inkább mozog mint egy helyben ülve játszik.Ilyenkor ha esik az eső,elmegyünk a mamához,nagy családi ház,lehet bent szaladgálni,motorozni,mondjuk azt itthon is megteszi,vagy egy játszóházba megyünk,illetve csizmát húzunk és esőkabátot,majd irány a pocsolya :D Azt nagyon élvezi ha ugrálhat benne!
2011. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi pont ma délelőtt voltunk bábszínházban :)

(2év3hós)

Nagyon élvezte (már másodszor voltunk), tele volt hasonló korú gyerekekkel.

Nyugodtan vidd el a gyerkőcödet, egy próbát megér. Nem tud veszteni vele, ha nem érzi jól magát, legfeljebb eljöttök.

Én mindig figyelem a helyi művház honlapját, hogy mik vannak.

2011. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
próbáld ki vele a festést!enyém imádja,már kétszer festettünk,egy órát is elvan vele, a felsoroltakon kívül ez jutott eszembe,vagy ha van babás ismerősötök,látogassátok meg,vagy hívjátok l őket minizsúrra
2011. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most itthon vagyunk. Átjött a nagyfiam osztálytársa, párom dolgozik:-(((
2011. márc. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok jó választ!hát ma mi sem jutottunk el sehova de holnap mindenféle képpen szeretnék kimozdulni mert hétköznap mi is ezeket szoktuk csinálni,de ő egy extra sajtkukac gyerek és nyűgös lesz ha nem megyünk sehova!megnézem hátha van valami jó kis bábszínház előadás vagy ha esetleg jó idő lenne akkor elmegyünk az állatkertbe vagy az elevenparkba!mégegyszer nagyon köszi és mindenkinek szép hétvégét!!
2011. márc. 19. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!