Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kispesten az Eszterlánc...

Kispesten az Eszterlánc bölcsődéről szeretnék tapasztalatokat kérni. (? )

Figyelt kérdés
Nem vették be a fiamat a két választott bölcsi közül egyikbe sem helyhiány miatt, és ezt a bölcsit ajánlották fel.
2011. márc. 21. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem hallottam rosszat egyik kispesti bölcsődéről sem, szerintem nagy különbség nincs közöttük:-)

De hogyhogy már tudod, hogy ide vették fel a kisfiadat? Nekünk a felvételnél azt mondták, hogy csak áprilisban fog kiderülni. (szintén Kispest)

2011. márc. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pont egy hete hívott fel a bölcsivezető, hogy osztják szét a gyerekeket, és már tuti, hogy nem kerül be a megjelöltek közül egyikbe sem és így ajánlotta fel a 3. helyet.


Bár nem értem mi alapján szortíroznak, mert nekünk ez messzebb van, mint amit kinéztünk. És nem mellesleg már 11hónaposan a legelső jelentkezési napon beadtuk a jelentkezést. Ezek után már abban sem bízom, hogy az Arany oviba beveszik (pont szemben lakunk az ovival)

Na mindegy, a fő, hogy bevették. Annyit mondtak még, hogy akkor ezt beírja a határozatba, hogy elfogadtuk a felajánlott helyet és küldi áprilisban a határozatot róla.

2011. márc. 22. 11:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez furi... Nekem még decemberben is azt mondták, hogy a Hubai utcai bölcsi kivételével mindenhová van szabad hely a jövő tanévre.

De szerintem az tök jó, hogy felvették:-) És azért az Arany J. utca és a Csokonai u. nincs olyan nagyon messze egymástól, más örülne, ha csak ilyen távolságra járhatna vagy egyáltalán hogy bárhová felvegyék a gyerekét;-)

2011. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, én is örülök, hogy sikerült meg tényleg nincs messze, csak én is azon morgok, hogy nekünk szeptemberben mondták, hogy lesz hely ott, amit kinéztünk. Aztán hirtelen még sincs. Biztos azért, mert nem fizettünk le senkit... De az nem az én műfajom.:D
2011. márc. 22. 12:53
 5/6 anonim ***** válasza:
én nemrég mondtam le egy helyet a Zalaegerszeg u-i bölcsiben.
2011. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pénteken megküldték a határozatot, hogy felvették a bölcsibe a fiamat. Ma felhívtam a vezetőt a további teendők miatt. Júniusban lesz egy szülői értekezlet, ahol elmondanak mindent, addig semmi teendő nincs.
2011. márc. 30. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!