Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kruppos kisgyerekek anyukái!...

Kruppos kisgyerekek anyukái! Leírnátok nekem, hogy melyik hónapokban jött elő a gyermeketeknél a roham, és melyik hónapban milyen súlyos volt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Semennyire nem volt súlyos, most legutóbb január elején volt neki, bementünk a kórházba és befektették egy nyitott ablakú szobába, mondták adjam rá az overált sapkát és ott aludt egy éjszakát aztán jöhettünk is haza. Ez volt az első eset, amikor orvosi? ellátásra szorult. Igazándiból bevinni is kár volt, csak én erre nem gondoltam, hogy felöltöztetem jól, rányitom az ablakot és ennyi.

Egyébként legelőször tavaly jött elő, nem is tudtuk hogy ez van neki, csak azt mondogatta nem kap levegőt, aztán elmúlt, reggel elvittem orvoshoz és ő mondta kruppos roham volt. Utána többször volt, de rányitottam a hütőszekrényt (nyáron)vagy kivittem télen az erkélyre el is múlt.

2011. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak idén januárban volt először kruppos rohama,akkor volt 19 hónapos. Sajnos kórházba is kerültünk vele,mert nem használt neki a Rectodelt kúp sem amit az ügyeleten adtak be neki,tehát elég súlyos roham volt. 5 napig voltunk bent,kapott gyógyszeres párásítást,antibiotikumot is,3 napig 39 fokos láza volt neki. Február közepén újra előjött ez a betegség,de szerencsére nem volt olyan súlyos, ekkor már elég volt az itthoni gyógyszeres kezelés + vettünk a szobájába hidegpárásítót.
2011. márc. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fiam 6 hós volt, amikor előszór rohama volt(február volt) mi nem mentünk kórházba. Én asztmás vagyok, így hasonlóan kezeltem(ablak nyitás, ventolin). Aztán volt májusba, augusztusba, szeptemberbe, januárba, és most 2hete. Megfigyeltem, hogy ha az idő hirtelen vált(nyáron) akkor rohama lesz. Ha meg van fázva akkor is kijön nála.
2011. márc. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kihagytam, hogy a nyári nem volt vészes. Ami volt 2 hete az kicsit erősebb volt, jó 3 napig ugatva köhögött.
2011. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a nyári hónapokban nem volt nagyon gond a gyerekekkel. Az én fiamnak májusban jött ki először, az nagyon súlyos volt, 1 hétig voltam vele kórházban. Aztán januárban volt egy, akkor elég volt 2 óra a -15 fokban, majd most 2 hete. Ez a másik kettőhöz képest semmi volt.
2011. márc. 23. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!