Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves koráig lehet a...

Hány éves koráig lehet a gyerek a strandon anyaszült meztelen?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 18:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem egyaltalan nem kell, hogy anyaszult meztelen legyen. Amig kicsi, lehet pelusban, es aztan bugyikaban mar, kicsiknek is lehet kapni. Nem jo, ha barmi megcsipi, belemegy a popijaba. En soha nem hagytam meztelenul, eppen ezert.

Kepzeld, ha beleul egy darazsba!

2009. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
69%
ja a darázs igaz, de annyi gyerek rohangál a strandokon mesztelenül
2009. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%

Én sem hagytam sosem meztelenül őket. Először úszóspelust adtam a lányomra, utána fürdőbugyit vettem neki. Tavaly már 5 éves volt, ezért kétrészes fürdőruhát kapott:)

A kisfiam már fél évesen volt a strandon szintén úszóspelusban, és még az idén is abban lesz.

Én nem szeretem ha egy gyerek pucéran szaladgál, bár lehet hogy én vagyok prűd.

2009. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Amíg nem zavarja, egy idő után úgyis szégyenlős lesz.
2009. febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen felesleges meztelenkedni a gyereknek.
2009. febr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem zavar, ha valaki meztelenül strandoltatja a gyerekét, de két-három éves korig maximum. Bár én a sajátomat nem fogom, egyszerűen higiéniai okok miatt.
2009. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem lehet egy pici babának pucérkodni a strandon, mondjuk 2 éves korig. De én pl vízbe nem vittem pucéran, oda mindenképp úszópelus. Kit hagytam egy kicsit meztelenkedni, de utána ráadtam a pelenkáját, mert hát milyen elnne már, ha oda kakilna/pisilne.
2009. febr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
53%

Nem az életkor határozza meg. Addig, amíg nem kezdődik nála a pubertás, tehát akár 11-12 éves korig, de 8-9 éves korig mindenképpen.


Arra kell ügyelni, hogy a medencébe csak fürdőruhában mehet, ezt általában meg szokták követelni.


A meztelenség kellemes, természetes állapot, ha szeretitek, keressetek nudista strandot, ott akárhány éves koráig meztelenkedhet.

2009. febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem nagyon tetszenek a pucér gyerekek a strandon. Úgy egy éves korig szerintem még elmegy, de utána már nem olyan édes. Rövid ideig talán hogy mondjuk megszáradjon, de utána egy kis bugyit szerintem lehet adni a gyerekre. Sosem hagytam mások előtt meztelenül az én gyerekeimet.
2009. febr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Az én kisfiam 11 hós, még nem voltunk vele strandon, de mileőtt még lett volna Ő nekünk, is úgy gondoltam, hogy én nem fogom pucéran hagyni strandon mászkálni, egy kis bugyi mindig lesz rajta. Egyáltalán nem vok prűd ;) egyszerűen így gondolom. Hogy meddig "lehet", az a szülő jóérzésén múlik.
2009. febr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!