Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik egyáltalán jó minőségű...

Létezik egyáltalán jó minőségű, édesen kacagó játékbaba?

Figyelt kérdés
18 hónapos kisfiamnak szeretnék egy lehetőleg fiús színekbe öltöztetett, kopasz, pislogó, puha testű, édesen kacagni tudó jó minőségű játékbabát. Más funkció jó lenne, ha nem lenne hozzá, mert apukáját így is nehéz volt meggyőznöm a babavásárlásról, de kisfiam játszótéren és ismerősnél rögtön a babákat kezdi babusgatni, imádja őket. Ár nem számít, de ha már veszek, akkor jó minőségű babaát szeretnénk!
2011. márc. 31. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi 2 eves szülinapjara 20000FT-ert vettünk a kislanyomnak egy nagyon jot, mert hasonloan jo minösegüt akartunk, igaz, ez "mindent tud", amit egy baba tudhat. :) Csak kesöbb akartam ilyend dragat, "komolyat", mivel addig csak 1 babaja volt, viszont masok is pont babaval arasztottak el a 2 eves szülinapjara, es ök olcsobbakat vettek. Nagy meglepetesemre ezt szereti a legjobban, szinte csak ezzel jatszik, es hihetetlen, milyen ovatos vele, pl. amikor a baba a kezet emeli, tavol tartja, hogy emelni tudja...stb. Nem tudom, hogy van-e olyan baba, ami nevetni tud, de mast nem(?), nekünk csak ez van es olyanok, amik "semmit sem tudnak".

Viszont elsö babanak inkabb valami puhat vennek, föleg fiunak nem erdemes szerintem olyan dragat, mert varhatoan nem olyan sokaig erdekli majd, oviba kerülve a figyelme a könyvek szerint is fius jatekok fele terelödik, de szerintem a környezete hatasara meg elöbb masra vezetödik a figyelme. Plane ha a ferjed igy all hozza, ezt a gyerekek szinte megerzik.

pedig szerintem is rendben, pont most olvasok egy könyvet, ami szerint kb 3 evesig nincsenek nemi különbsegek. Talan valami potleknak kell neki, kistestver-erzes, vagy valaki, aki "gyengebb/kisebb/segitsegre szorulobb" nala? Mindegy, de ez is normalis.

Kisfiunak öltöztetett babat is lattam, igaz, nem gyerekeknek valo jatekot, hanem felnötteknek disz-fele, de azzal is jatszhat, nevetni viszont szerintem nem tud. Ugy tudom, a kisgyerekek nem feltetlenül azt latjak szepnek-jonak-aranyosnak, amit Te annak latsz, nagy es a felnöttektöl elterö a fantaziajuk, igy inkabb ö valassza ki szerintem.

2011. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk egyszer egy fiús, kopasz babát. De úgy "kacag", mintha fojtogatnák.Annyira sz@r (bocsi), hogy mi már azon röhögünk:)
2011. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. ápr. 2. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!