Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó ez a futócanga? V attól, h...

Jó ez a futócanga? V attól, h olcsóbb az átlagnál elképzelhető, h rosszabb is?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 2. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van teljesen jó. Masszív nem gagyi. Kértünk rá nevet is szerintem nagyon klassz.
2011. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

jajj de örülök! :D

a fiam kapná a 3. szülinapjára, a magasabb üléscsővel már persze. köszönöm, h válaszoltál :) így az ajándékról meg le van a gond!

2011. ápr. 2. 14:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is ilyen futóbiciklit fog kapni majd a fiam 3 éves szülinapjára.Mi úgy terveztük,hogy már 2 éves szülinapjára meg fogjuk venni neki,de úgy döntöttünk ráér majd jövőre.Most erre a nyárra műanyag motort kap.

Illetve már kapott,de kap majd egy másikat mert ez kicsi.

2011. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Olcsóbb? mihez képest?

Ne viccelj, mi 6ezerért vettük újonnan és semmi baja, nagyon jó!

2011. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van,. imádja szereti, tökéletes, semmi baja, pedig nincs kímélve.
2011. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm!

a 17-25.000 ft-hoz képest olcsó. örülök, h nektek sikerült 6000-ért venni, nekem a 10.000 sem tűnik soknak, ennél drágábban láttam használtan.

2011. ápr. 4. 16:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok, az én fiam is 3 évesen kapta:)) És csatlakozom, hogy én is körbenéztem mindenfelé de ennél olcsóbbat nem találtam ami új és megbízhatóan jó minőségű (nem olyan hogy szétesik darabjaira).

Szóval szerintem nem fogtok csalódni benne:) Nekünk narancs van:)

2011. ápr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nekunk a zold lesz, mert most csak az rendelheto, pedig nekem is a narancs lenne az alom :D maj. kozepen lesz a fiam 3 eves es csak utana erkezik nekik a tobbi szin sajna. orulok, h jo minoseget talaltam a virtualis vilagban :D

koszi :D

2011. ápr. 7. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!