Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Elképzelhető hogy évek múlva...

Elképzelhető hogy évek múlva Magyarországon olyan nagy lesz a szegénység, és még ennél is rosszabb a közbiztonság, hogy egyszerűen nem lehet majd normálisan élni, el kell költözni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Várjál már, még most volt kormányváltás. Hátha ostmár felfele megyünk. De ha nem, akkor lehet.
2010. máj. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sztem bármi megtörténhet...
2010. máj. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
ezaz ezaz mégmé sírjunk együtttt... szar az élet.. mindenkinek.. annyira rossz... húú...
2010. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
2012 világvége, mégis hova akarsz költözni, mikor meteorok, atombombák, és ezotérikus hittérítők repkednek majd a fejed felett. ;D
2010. máj. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

10:15

nem azért kérdeztem mert nem szeretek élni, szar az élet, hanem csak kiváncsi voltam, mert az elmúlt 1 hónapban eléggé veszélyesnek találtam az utcán való közlekedést :P


10:36

haha :D

2010. máj. 12. 11:02
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem valami olyasféle jön,hogy bazi nagy szegénység,bazi nagy szigorral.

Minekután nemsokára már egyszerű embertől nem lesz mit lopni,a "felsők" vagyonát kőkeményen védeni fogják.

Mindettől függetlenül,lehet lecsapnak egy jobb télikabátért....

2010. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Olyan rossz nem tud lenni. Szomáliában is élnek még emberek, pedig ott nem, hogy alacsony a közbiztonság, hanem nincs. Legfeljebb anarchia lesz, mindenki él ahogy tud törzsekbe szerveződve, egymást segítve és védve, sokan elmenekülnek, de lesz aki mindig marad.
2010. máj. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon is elképzelhető, jelenleg is ebbe az irányba tart az ország meredeken. A szegénység és a bűnözés 10 éve rohamléptekben nő, egyrészt mert "ha a politikusok lopnak, nekem is lehet", másrészt ha a mindennapi élet mechanizmusait a korrupció tartja fent, az átlagember nem tehet mást - vagy ő is züllik, vagy éhen pusztul. 10 éven belül Szomália is elhúz mellettünk lazán, kettes sebességben. 10:15 meg gerincből kapta a mínuszt. Az ilyen idiótákat kiskorúsítani kellene.
2016. aug. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

15 éven belül bekövetkezhet Kérdező és ez még egy nagyon óvatos becslés volt.

Hála a kormányoknak, az ország olyan élhetetlen és szar lett hogy aki tud menekül innen nyugatra. Nem véletlen hogy a "migrácsok" se maradnak itt, szedik a lábukat, valamiért nem akarnak a Viktátor tejjelmézzel folyó kánaánjában élni.

Megint pontosan ugyanott tartunk mint anno a kommunizmus idején, csak most másképpen szar az embereknek. Anno lelőttek meg vagoníroztak, most elszedik mindenedet, és kidobnak az utcára, tessék éljél ahogy tudsz vagy dögölj meg. Ez volna a népbarát politika a gyakorlatban? Akinek ilyen remek barátai vannak, minek annak ellenség? :DDDDDDDDD

Ez a 10:15 meg vajon gyárilag ilyen hülye? Vagy az anyja ejtette fejre?

2017. júl. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

eddig "csak" 4 millió mélyszegényünk van, és ez a szám kitartóan emelkedik.

4 év múlva már 7 millióan lesznek, a szrházi kormány meg nagytőkések pedig élvezettel figyelik

ENNEK kéne már véget vetni, amíg egyáltalán van mit megmenteni tőlük!

A #3 válaszadó meg helyből kapta tőlem a mínuszt.

2018. jan. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!