Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21 hós kisfiam nem hajlandó a...

21 hós kisfiam nem hajlandó a kiságyában aludni 1 hete. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Velem szokott elaludni,majd átviszem az ágyába. De éjjel ha felébred nagyon sír ,csak akkor nyugszik meg,ha kiveszem. Már napközbe se hajlandó aludni benne. Olyan,mintha félne valamitől...mit tegyek?
2011. ápr. 4. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem cserélted le a rácsvédőt vagy az ágyneműjét vagy valami nem változott meg a kiságy körül?


Csak mert mi is így jártunk a 22 hós fiammal.1 hete levettem a rácsvédőt mert ki kellett mosni és másik fajtát tettem fel attól a naptól kezdve szinte egyáltalán nem aludt este.Első két éjszak 1 percet sem aludt a kiságyába.Már harmadik nap aludt ott de nagyon sokszor felkelt.Tegnap előtt tettem vissza az elefántos rácsédőjét és mi történt? Mind a két éjszakát szépen végigaludta.Este 10 től reggel 8-9 ig.Mint nálunk kiderült ez volt a gond.

2011. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Végülis forditottam egyet az ágyán...ez lenne a baj? Már többször átrendezgettem,sose zavarta. Visszaforditom az ágyát,hátha bejön. :)

Köszi szépen!

2011. ápr. 4. 14:58
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem jött be.... :(
2011. ápr. 5. 18:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg "kinőtte" a rácsos ágyat. Én a héten szereltem le a rácsokat, és most ott alszik édesen, semmi sírás. Nem szereti már, hogy be van zárva, és nem "mászkálhat" ki-be kedvére. A fiam most múlt 18 hónapos. :)
2011. ápr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!