Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3.5hós kicsim gondolt egyet...

3.5hós kicsim gondolt egyet és nem hajlandó a kiságyában aludni. Miért nem akar?

Figyelt kérdés
Semmi gond nem volt vele. Kiságyban aludt, soha nem sírt, pár napja viszont nem marad meg benne ha beleteszem. Álmos, mert sír, dörzsöli a szemét, de ahogy beleteszem, leér a kis feneke már ordít is. Járt már valaki így?
2011. okt. 20. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:

és erre te mit csinálsz, gondolom pánikszerűen kiveszed és utána hol alszik? egy ágyban veled?


nem kell ilyenektől megijedni, majd fél perc múlva abbahagyja az üvöltést.

2011. okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jártam ám,és a nagyobb lányom 3,5 éves koráig nem volt hajlandó sehol sem aludni,csak a nagy ágyban!A kicsinél már nem követem el újból ezt a hibát,ha nálam alszik el akkor is beteszem a kiságyba,de általában magától elalszik benne!
2011. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez a helyzet volt ennyi idősen. Most 5 hós. A kiságyba még ma is sokkal kevésbé szeret aludni, mint a nagyágyba. De nem akarom teljesen oda szoktatni a mi ágyunkba, ezért sajnos én hülye megszoktattam vele, hogy a kiságyba úgy aludjon el, hogy közbe fogja a kezem. De tényleg nem tudtam mit csinálni, különben üvöltött.

De néha nincs ám időm fél órát ott ülni és a kezem lógatni a kiságyba, és ilyenkor inkább leteszem a nagyágyra, és ott 3 perc alatt elalszik.

Egyik megoldás sem jó. De én nem bírom hallani ha sír, és csak így tudtam megnyugtatni.

2011. okt. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem pánikszerűen, de természetesen kiveszem egy idő után, amikor nem bírom nézni, hogy "taknya-nyála egyben van". Nem teszem be a mi ágyunkba tudatosan. Amint a kezemben van elalszik. De tudom, hogy egyre több ideig szeretne a kezemben lenni, ringatni nem ringatom, a hátát simogatom mint amikor büfiztetem. Éertetlenül állok a helyzet előtt, hogy ilyen van, hogy gondol egyet és nem alszik a kiságyában:-(
2011. okt. 21. 06:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs hogy nem tudom a választ!Nálunk is ez van annyi különbséggel,hogy az én lányom13 hónapos.Eddig szépen elaludt a kiságyban,kb egy hete nem hajlandó csak a nagyágyban aludni!Próbáltam visszatenni amikor elalszik,de fél órán belül ébred és kezdhetjük előlről az altatást.És nem hagyja abba az üvöltést még fél óra múlva sem ha a kiságyba teszem:(nincs szivem sírni hagyni!Ráadásul nem is hagyhatom mert egy szobában alszunk és apának korán kell kelnie.
2011. okt. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A választ nyilván senki nem tudja:-) Csak költői a kérdés, de szoktak ám jó válaszok is jönni, amiből az emberlánya le tud vonni következtetést. Vagy adnak 1-2 jó tanácsot.
2011. okt. 21. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!