Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » GYerkőccel kapcsolatos kérdés?

GYerkőccel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
fiam 2,5 éves. sohasem csinált ilyet, ma megnyalta az erkély ablak üvegét. clinnel tisztítom. Lesz baja szerintetek?
2011. ápr. 5. 18:33
 1/8 kisnita ***** válasza:
Semmi baja nem lesz nyugi :) Az enyém a samponba kóstolt bele és még él, maximum azóta még elevenebb mint volt :)
2011. ápr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz baja! Attól se lesz, ha Domestossal mosol fel, leesik valami ennivalója és gyorsan be is kapja a szájába. :o)
2011. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ja igen, akartam mondani, vagyis írni, hogy nem aközben nyalta meg az üveget miközben tisztítottam. Ráadásul ha belegondolok, ha maradt is rajta valami, akkor az már rég lejött gondolom én, mert teli van a kezenyomával állandóan az üveg:) csak hirtelen amikor láttam mégis megállt bennem az ütő:)
2011. ápr. 5. 18:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz. az én 3éves fiam a múltkor földet evett, már a cigicsikket is megkóstolta és még a kutyatápot is :D

mostanában mindent el kell dugni előle mert megeszi

2011. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kisnita ***** válasza:

jaa ismerős, a kutyatáp nálunk is sláger:D

Először azt hittük féltékeny a kutyára és még a kaját is irigyli tőle mert a plüsseit is befélti tőle, de most már rendesen rá szokott a kutyatápra szóval tutira ízlik is neki. :D Mindig dugni kell előle mert képes lenne felzabálni az egész zacskót :D

2011. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:) hát ez azért nem semmi:)
2011. ápr. 5. 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:
A minap a 2 éves lányom madárkakit evett.... és még mondta is, hogy kaka. Csak hát ugye mindent meg kell kóstolni.
2011. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D egy kis vitamin:)
2011. ápr. 6. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!