Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortol nem nyeli le, mikorto...

Mikortol nem nyeli le, mikortol kopi ki a fogpasztat a gyerek?

Figyelt kérdés
Mikortol erdemes elkezdeni kopesre tanitani? Mivel meg tobb mint 2 eves lanyom lenyeli. Ti gyereketek mikortol kezdte el?
2011. ápr. 6. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Amíg nem vettem fogkrémet és csak vizzel mostunk fogat,a addig szépen normálisa lehetet vel fogat mosni, hagyta, hogy megdörzsöljem és ő is csinálta.

Nemrég vettem 2-6 évesnek való fogkrémet(82 éves), azóta abbl áll(na) nála a fogmosás, hogy leszopogatja a fogkrémet a fogkeféről, úgyhogy küzdeni kell vele, ha meg akarom mosni a fogát.


Mi visszafalé haladunk:-(((

2011. ápr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82 éves?
2011. ápr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerinted 82?

2


előző

2011. ápr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én 28 hónaposom is lenyeli fogmosás közben a fogkrémet,de aztán próbál köpni, csak nem sikerül :) Mindig mondom, hogy köpjön, mutatom is, majd belejön. Lényeg, hogy olyan fogkrémet adjál, amit lenyelhet :)
2011. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi is olyannal mossuk amit lenyelhet, csak nem tudom mikor erdemes elkezdeni kikoptetni vele, meg nem nagyon ert a kikopesehez..
2011. ápr. 6. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!