Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyerek bölcsibe szoktat...

2 éves gyerek bölcsibe szoktatásásánál első 3 nap ha gördülékeny volt, sírás nélküli, akkor később lehet még probléma, vagy már sínen vagyunk?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szép is lenne. Bár gyereke válogatja. Kisfiam 1,5 hónapja bölcsis. Első héten semmi probléma, otthagytam minden sírás nélkül. 2.héten hétfőn már úgy szedték ki a kezemből, úgy kapaszkodott belém és sírt (ajtón kilépve én is bőgtem). Keddre beteg lett. Következő héten mentünk, akkor már ott is aludt. Azóta minden reggel sír reggelente,hol jobban, hol kevésbé. Nappal már nincs vele gond.Alvásnál volt gond 1 hónapig, nem alszik (itthon sem már). 1 hónapig alvás helyett nyöszörgött, keresett minket.Már ez is megszűnt, most sem alszik, de csendben elvan. Most megint beteg, már rettegek a hétfőtől. Igyekszem gyorsan otthagyni. Ez már könnyebb, mert ugye nem kell annyi ruha.
2011. ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de így a normális. Első 3-4 nap nagyon tetszik nekik, aztán mivel a beszoktatás idején egyre több időt kell távol lenned, annál kevésbé. De ez teljesen normális (SAJNOS)!

Emlékszem 2 évesen irattuk be mi is a bölcsibe. Az első 3 nap üvöltött, hogy nem akar eljönni, annyira tetszett neki. Aztán az első hét végén meg úgy kellett becipelnem. Kellett jó 3 hónap, mire teljesen beszokott, de sosem szerette meg igazán. Aztán az ovira átállás már sima ügy volt, ott nincs problémának; elvan, mint befőtt.

Persze voltak a böliben kivételek, akik az első naptól zokszó nélkül elvoltak, de ez a ritkaság.

Kívánom, hogy ti is a kivételek közé tartozzatok!!!

2011. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27 hónapos lányom első két hétben örömmel ment. A harmadikban kezdett el reggelente sírni (de csak nekem, bent már szépen elvolt), hét végére abbahagyta.
2011. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni. Nálunk nem volt gond az első héten,a harmadik héten volt pár nap,hogy pityergett kicsit, aztán pár nap múlva már vidáman szaladt be a csoportba. Már 3 hónapja jár,de azóta se volt sírás.
2011. ápr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hatha szerencsed van...nalunk elso nap siman ment minden masodik nap mar reggel bekellett menjek ugy sirt (igy egyeztunk meg az ovonenivel h felhiv ha nem tudja megnyugtatni)..es azota eltelt 2 het...meg egyelore minden jo...remelem nem lesz gond egyiknel sem
2011. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!