Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kaptam levelet az Államkincstá...

Kaptam levelet az Államkincstártól!? Nem dolgozok most akkor dolgozni kéne márciustól 30órában hogy kapjam a gyet és gyest?

Figyelt kérdés

Nem dolgozok most akkor dolgozni kéne márciustól 30órában hogy kapjam a gyet és gyest?

Ezen esetekben az ellátás folyósítása 2011-április 1-től megyszünésre kerül, feltéve hagy akeresőtevékenységet 2011.március 31ét követően is folytatja az ellátásban részesülő.


2011. ápr. 8. 10:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
az tök jó.ma péntek.ma hozta a postakocsi(mozgóposta van),ami már el is ment.a fiam épp alszik a városba kéne bemennem ahhoz h feladjam,de mire beérne a busz addigra bezár a posta.és akkor ilyenkor mi van?jó hogy nem jövő hétfőn küldik ide h adjam fel.nagyon jól megcsinálták.egyébként én is pont most akartam kiírni kérdést ezzel kapcsolatba,de már megkaptam minden választ.
2011. ápr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én ma adtam fel és elsőbségivel mert tegnap nem tudtam, mondták hogy továbbítják még a mai nap...
2011. ápr. 9. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!