Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bocsi, ha kicsit hülye kérdés...

Bocsi, ha kicsit hülye kérdés lesz. Elvileg márciustól megyek vissza dolgozni, de ugye előtte töltöm a szabiidőmet, az új éves szabi akkor már márciustól jár, vagy csak ha már ténylegesen munkába álltam?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
A munkaviszonyod szerintem a szabiidőd alatt már újra teljes körű, így már ez is beleszámít az újba. De nem vagyok jogász, hátha van itt hozzáértő is.
2011. jan. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is így gondolom.Várom a válaszokat.
2011. jan. 7. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen már a szabira is jár a szabi.

Én GYES után letöltöttem a szabadságot,és felmondtam,viszont a szabi idejére is járt 4 nap szabi, azt meg kifizették.

2011. jan. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm 2.
2011. jan. 7. 12:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Márciustól már a szabi is csak 6órára jár. Erre figyelj , főleg ha nem napi 6 órát dolgozol, hanem mondjuk napi 12-őt de csak 6ra vagy bejelentve.Pl: ha eüben dolgozol 12 órás műszakban akkor i nap kiesés 2 nap szabit ér.
2011. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!