Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy tudna a kislányom egyedül...

Hogy tudna a kislányom egyedül pisilni a szabadban?

Figyelt kérdés
5 éves. sokat járunk túrázni. nem tud még guggolva pisilni. eddig úgy pisilt, hogy fogtam a térde alatt. de télen nagyon szégyenlős lett. amikor a hétvégén túráztunk egész nap tartogatta a pisit, nem volt hajlandó segítséggel pisilni. bilink nincsen és ezért nem akarok venni. a papírbili meg macerás, az erdőben nem lehet eldobni, próbálkoztunk vele, de abba se hajnaldó pisilni hogy tudna egyedül pisilni az erdőben?

2011. ápr. 12. 16:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
pisilj vele. akkor rájön, hogy nem kell szégyenlősködnie
2011. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
a 6 éves fiunk és a 4 éves lányunk a szeme láttára pisil túrázáskor. ő nem hajlandó mégse mások előtt. a túra végén amikor nagyon kellet már neki, ráült a térdemre, de 10 perc alatt nem jött semmi. remegett és nem tudott ellazulni. mondta hogy sajnálja de így nem megy neki.
2011. ápr. 12. 16:45
 3/18 A kérdező kommentje:
nincs valami módszer amivel egyedül is menne neki a pisilés?
2011. ápr. 12. 17:08
 4/18 A kérdező kommentje:
mármint a természetben
2011. ápr. 12. 17:09
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes....

Az én ksifiam meg azért hisztizik, hogy ha kirándulunk akkor ő is gugolva pisiljen, mint én mert ő így szereti. Nem lehet, hogy mégis a bilit hiányolja?

Esetleg fél attól, hogy bemászik valami a nunijába?

2011. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem fél attól, hogy valami a nunijába mászik. sose volt bilis, azt se hiányolja. azt mondja, hogy szívesen leülne valahova egyedül pisilni. egy tuskóra vagy kidőlt fára leülhet pisilni?
2011. ápr. 12. 19:45
 7/18 anonim ***** válasza:
Persze hogy leülhet! Amikor régen kirándultunk a hegyekben a lányom és a fiam is ülve pisilt az erőben. Én háturól fogtam őket és úgy könnyebben ment nekik.
2011. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, köszönöm a válaszodat, de a kérdésemet azért írtam ki, mert a kislányom nem akarja, hogy fogjam, mert szégyenlős. ezért gondolta a kidőlt fára vagy tuskóra. ilyesmire ráülhet pisilni?
2011. ápr. 12. 20:24
 9/18 A kérdező kommentje:
*ezért gondoltam kidőlt fára vagy tuskóra. elírtam. ha leveszi az alsó ruházatát akkor pisilhet állva vagy guggolva? vagy legyen inkább a kidőlt fáre és a tuskóra ülés?
2011. ápr. 12. 20:26
 10/18 anonim ***** válasza:
Inkább ne üljön fára vagy tuskóra, mert nem tiszta, és könnyen belemegy a puncijába a kosz és elég csúnya fertőzéseket tud okozni. Ha nyáron, melegben mentek túrázni, akkor jó ha leveszi ami alul van rajta és akár állva is tud pisilni.
2011. ápr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!