Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem lesztek ingerültebbek, ha...

Nem lesztek ingerültebbek, ha nem alszik egész nap, az egyébként álmos gyermeketek?

Figyelt kérdés
A férjem szerint bennem van a hiba, mert, majd alszik a gyerek, ha akar. Kisfiam ma még semmit nem aludt. Most egyébként nem igazán nyűgös, de mindenképp sírósabb. Mikor egyedül vagyok itthon engem ilyenkor teljesen kikészít. Ti hogy viselitek? Tényleg én látom rosszul? Ja és persze olyan is előfordul, hogy elalszik este 6kor-7-kor, mert addig bírja, és felébred 11-kor. Akkor meg "buli" van éjjel 2-ig.
2011. ápr. 13. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Dehogynem. Ha nem alszik akkor nagyon nehéz a nap.

Én írtam ki az alábbi kérdést, amikor már nagyon kivoltam.

A te babád mennyi idős?


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2011. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 éves múlt.
2011. ápr. 13. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:

enyém is két éves múlt, valamelyik nap teljesen kikészültem.

kóvályog, de nem tudom sehogysem lefektetni, se mese olvasás, se éneklés, se simi , se semmi.

aztán kimentem vele a kertbe, hátha attól jobban elfárad, persze, hogy elesett és lehorzsolta az orrát. ettől mégszarabbul éreztem magam.


estére olyan áradt volt, hogy alig tudott elaludni.

2011. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Egyrészt feszült vagyok, mert nem haladok semmivel, másrészt meg sajnálom őt, mert már alig bírja nyitvatartani a szemét, de valamiért mégsem alszik el. Nem benned van a hiba, szerintem ez nagyon fárasztó tud lenni mindenkinek (mamának, babának egyaránt)
2011. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ma jártam így a fiammal, 17 hónapos.


Még szokott délelőtt is aludni, mert elég korán kel, ma nem aludt, álmos sem volt egyáltalán. Fél12-kor már alig tudott ebédelni, mert addigra nagyon elálmosodott, 3/4 12-kor már aludt. Pontosan fél 1-kor ébredt, és akármit csináltam vele egy istennek nem aludt vissza. Szunyókált, forgolódott még egy jó órát, de nem aludt. Aztán persze 5-re kész volt teljesen, még a sz@r is keserű volt, de akkor meg már én nem akartam, hogy aludjon, mert amúgy 8-kor alszik. Végül fürdésre hazaért a párom a munkából, jól össze is szidtam. (Ő meg csak nézett nagy szemekkel, de szó nélkül fürdette) Már a vacsora közben félig bealudt, most is alszik.

2011. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.


Szóval én is feszült voltam, de ott a férjem, levezettem . :D

2011. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne is mondd, a fiam amúgy is nagyon rossz alvó. annyira álmos, hogy nem lehet vele mit kezdeni, hisztizik, állandóan ölben lenne, nem lehet lekötni szinte semmivel sem. olyan de olyan álmos szokott lenni, hogy csak na, és nem hajlandó aludni. olyan is van, hogy babakocsiban sétálunk, és bealudna( sokat sétálok vele, mert legalább ott alszik egy kicsit) észreveszi, hogy elaludt, és elkezd iszonyatosan hisztizni. ezt képes akár 1 órán át is csinálni mire elalszik. nagyon mérges tudok lenni, és el is fáradok, mert estére 8-ra elájul, alszik 11-ig szépen, de utána 1,5-2 óránként megébred, üvölt, és nem egyszerű visszaaltatni. egyedülálló vagyok, velem alszik, és ilyenkor megindul, alig nyitja ki a szemét már áll fel, mászik....stb..és csak a cumisüvegen alszik vissza, persze reggelre tiszta pisi, mert megiszik fél liter vizet éjszaka. jaj, nagyon nehéz vele az alvás.......és nincsen párom aki segítene éjjel sem....remélem azért elnövi ezt. ja, 1 éves. a kisfiam.
2011. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ma ilyen napunk volt. Benn feküdt az ágyában másfél órát, képeskönyveket nézegetett, dalolászott, de nem aludt.

Délután anyukáméknál hagytam, mert nekem különórám volt. Mikor mentem érte, már láttam, hogy fel van pörögve. Nála ez a fáradtság jele is. Már korán el is aludt.

2 éves.

2011. ápr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!