Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc rajzfilmje/meséje...

Mi a kedvenc rajzfilmje/meséje a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Akár a tiéteket is leirhatjátok,akár a mostaniak,akár a régiek közül.

Fiam odavan pl. a Fülesmackóért,ne én néha visitani tudnék a bakiktol,és egyáltalán nem életszerü helyzeteken.


2011. jún. 9. 09:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vuk (a régi)
2011. jún. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nody
2011. jún. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Dóra a kis felfedező

Thomas a gőzmozdony


Már hül.yét kapok a zenéjüktől.

Próbálom őket "rászoktatni" a régi, normális hangvételű mesékre: Vízipók Csodapók, Egyszer volt az élet, Csipet csapat, Gumimacik, Kacsamesék, Mátyás király, Magyar Népmesék, és a többiek.

Ezek nem agresszívek, van benne mondanivaló, szórakoztató, nem az a menő, aki legostobább meg a legszófogadatlanabb, mint több mostani rettenetben. Pár mesét úgy rajzolnak meg, hogy nekem rémálmaim lesznek tőle.


Tiltó lista is van, elég sok Cartoon Networkos mese szerepel rajta, pl. Nyomi szerencsétlen utazásai, Képzeletbeli barátok háza (vagy mi), Spongyabob, és a hasonló blődlik. Szerintem kifejezetten károsak, ne ez legyen a "követendő példa" a gyerek előtt, nem veszít vele semmit.

Ebből következik, hogy többet megy a DVD, mint a tévé. :((

2011. jún. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

A 4 éves fiamnak a Toy Story-k és Szörny Rt a kedvencei, de ezeken kívül dvd-n a Kisvakond, Verdák, Wall-E, Fel!, Thomas a gőzmozdony, A bogár élete stb. szokta nézni.

Tv-ben a Dorát, Diego-t, Balu kapitányt, Roary-t, Mickey egér játszóterét és néha Tom&Jerry-t.

A Jim-Jam-en egész jó mesék mennek, vagyis hát gagyik, de nem erőszakosak és legalább nincs reklám. A Minimax sajnos egyre rosszabb lesz, olyan mesék mennek néha rajta, hogy csak nézek. Cartoon Network-öt nem engedem, nincs is beállítva. Disney Channel-en csak a Mickey egeret.

Sajnos a 1,5 éves öccse is szinte mindig nézi, amit ő :(

2011. jún. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

az aktuálisak most a Bambi,Thomas,Matuka meséi,Szilaj és a Kis Vuk.épp most nézzük a Madagaszkárt,de nemnagyon jön be neki.egyébbként én is nagy meserajongó vagyok,ugyhogy ált együtt nézzük a meséket.

nagyon szereti a Ducktv-t(digin van).minimax,cartoon ilyeneket nem nézünk.

2011. jún. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ELMO és a hozzá kapcsolódó minden....őrület mennyire imádja. Sajnos csak 11 dvd-t lehet magyarul megszerezni. Amerikában rengeteg van.
2011. jún. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
2 és fél éves kisfiamnak a Kisvakond.
2011. jún. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

2 és 3 éves kor között egyfolytában Kisvakond ment.

Szereti még a Thomast, Szirénázó szupercsapat, George a majom, Tesz-vesz városok

2011. jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam még csak 16 hónapos, és még nem köti le a mese, de a Hupikék törpikék zenéjére mindig felkapja fejét. Odamászik a tv elé, leül, végig nézi a zenét, és megy tovább játszani!

Nekem viszont nagyon sok kedvencem van! Nem is kezdeném el sorolni, de a Hupikék törpikék nagy kedvenc, ezért az nagyon sokat megy.

Én még szerencsés vagyok, mert még egyelőre olyan mesét néz a gyerek, amilyet én akarok. Pláne ha nézné egyáltalán.

2011. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én valahogy jobban szeretem a meséket amiken mi nőttünk fel-persze vannak kivételek:))


Minimaxon sajna egyre kevesebb az igényes mese.

Ami kedvencem volt nekem az a Kalandok álomerdőben :)

2011. jún. 9. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!