Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Siesta vagy Elefanten? Melyik...

Siesta vagy Elefanten? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok ilyen kérdés volt már, de eddig Siesta cipőnk volt, az nagyon bejött, most viszont láttam akciósan Elefantent, sok ezerrel olcsóbb mint a siesta. 17 hónapos a lányom, 5 hónapja megy. Miben más az Elefanten?
2011. ápr. 17. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Salus, Supy+
2011. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de én csak a kettő között vacilálok!
2011. ápr. 17. 23:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekünk van mindkettőből, és én nem érzékelek minőségbeli különbséget, csak árbeli különbséget. Vedd meg nyugodtan az Elephantent, ugyanolyan jó, mint a Siesta! :)
2011. ápr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
siesta, szuper!!!
2011. ápr. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
siesta harántemelős, nem adnám a lábára. Az elefanten abszolút nyerő.
2011. ápr. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekünk elefanten van, nagyon bevált, imádja a kicsi.


A siestát a harántemelő miatt én sem adnám rá, főleg ilyen kicsin. (bár hozzáteszem, kis méretben még nem néztem a siestát, csak nagyobban, és abban nagyon magasnak találtam a harántemelést, de lehet a pici cipőik különböznek)

2011. ápr. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mind akettő horror árgban van, Siesta amúgy,
2011. ápr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elefantenbe sokkal könnyebb belebújnia, apja csak azt tudja ráadni. :) Amúgy egyformán jó mindkettő, de mi inkább Elefantant veszünk.
2011. ápr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp Elefanten! Megkérdeztem cipőboltban, nem ajánlják kicsiknek a Siestát.
2011. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pont nem ugyanaz a kettő, itt azt kellene elsősorban eldönteni, hogy melyik álláspont mellett vagy: harántemelős cipő a gyerkőcnek, vagy hajlékony talpú és nem kell harántemelő. Nem egy kategória a kettő ilyen téren. Én nagyon sokat vaciláltam, hogy kinek higgyek, mikor az ortopédorvosok is más véleményen vannak. Végül nálam az utóbbi győzött, így ez alapján kerestem cipőt. A superfit mellett döntöttem, de az elefanten nálam alternatíva, szóval ezt a két márkát fogom preferálni. Nagyon könnyű, hajlékony talpú cipők, és a superfitbe is könyen belemegy a fiam lába, szerintem ugyanilyen lesz az elefanten is. És mihez képest nem drága: nekünk a 8000 Ft nem drága egy gyerekcipőért, hogy egészséges maradjon a lába, de lehet, hogy 13-at már nem adnék, főleg siestáért nem. (Annak ellenére, hogy nekem pici koromba csak siesta cipőim voltak, semmi baja a lábamnak.)
2011. ápr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!