Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsit keresek a kisfiamnak...

Bölcsit keresek a kisfiamnak a 16. kerületben. Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Önkormányzati kizárva,mert nagytarcsai lakcímünk van,igy csak magánbölcsi jöhet szóba sajnos.Kettőt találtam,a Gesztenyevár(63e Ft)és a Babaliget(60e Ft).Létezik még?Tudnátok ajánlani?Mire számíthatok,ha még csak éves múlt?Néha bilibe pisil,és néha cicizik.

A szivem szakad meg,de a muszály nagy úr.

Köszönöm előre is a válaszokat!

A nagyobbik a Táncsics isibe jár,jó lenne annak a környékén találni.


2011. ápr. 18. 11:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs,lemaradt:2 éves múlt .
2011. ápr. 18. 11:17
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kerestem, le is jártam az összeset szinte, ezek alapján írom:

Gesztenyevár nagyon nem tetszett, maga hely is gáz,illetve az óvónők is,semmiképp nem ajánlom

Babaliget:nagyon új, nincs tapasztalat,szép a hely

Amit ajánlanék:Irha utcában, árpádföldön, közel van ha nagytarcsáról jössz, családi napközi, jó a hely, nagyon kedves és tapasztalt gondozónők,én ide vinném

vagy mincimamamanodaja.hu, nézd meg a szerb antal giminél van, elég jó hely,de az irha utcai nagyobb. Remélem segítettem.

2011. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sokat segítettél!A kettő közül fogok választani.Kérek is időpontot mindkét helyre.
2011. ápr. 19. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!