Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Torokgyulladásra mit adjak...

Torokgyulladásra mit adjak kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Piros a torka meg rekedtes a hangja s a nyirokcsomója is duzzadt,de nincs láza meg a kedélyállapota is jo.Orvoshoz csak 2-án tudnám vinni,de addig is jo lenne ha gyógyulna. Mézestea meg ilyesmi azt kapja még cataflamra gondoltam az gyulladáscsökkentő.

2011. okt. 30. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A dokink calcimuscot szokott javasolni.
2011. okt. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

cataflam tényleg jó és adj neki kalciumot is (akár pezsgőtabit)


Jobbulást!

2011. okt. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2.


ja meg tantum verde spré, ha van otthon

2011. okt. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tantum verde spray. Fertőtlenít és fájdalomcsillapító. 2 éves fiamnak ajánlotta a doki, nekünk nagyon bevált! Mivel a dokim nem nagyon antibiotikum-párti, így amikor csak kicsit volt piros a torka láz nélkül, ennyit mondott, hogy sok C-vitamin (Cebionból dupla adag mint egyébként) és Tantum verde spray. Cataflamról úgy tudom, hogy erős gyógyszer, én nem adnék a babámnak orvosi tanács nélkül.
2011. okt. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!