Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elkezdeném adni a Béres...

Elkezdeném adni a Béres Cseppet 3ésfél éves kisfiamnak hogyan kell?

Figyelt kérdés
Napi 2x5csepp az adagja,de a reggeli az oviba van és evés közben kell bevenni igy adhatnám neki vacsi közben a 10cseppet? A másik dolog, hogy a c vitamint tablettában nem nyeli le kapha helyette cebion cseppet és mennyit?
2011. nov. 2. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel a fiam reggelikor már nincs itthon, így én napi egyszer adom neki.

10csepp Bérest és 10csepp Cebiont. Viszont 6-8 hét a hatóideje, így ajánlatos lett volna már a nyár közepétől elkezdeni, mert így az influenzás időszakra még nem lesz erősebb az immunrendszere.

2011. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is este adok neki 10 cseppet, (most lesz 4 éves)ha ovizik, de ha otthon van akkor reggel és este is 10-et adok. Van egy cseresznye ízű C-vitamin, amit az enyémek megesznek tablettába is mert finom, 100 mg-os.
2011. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én napi kétszer adom a kisfiamnak,Cebion cseppel együtt.Mindkettőből napi 2X5 csepp kell.Ő bölcsibe jár és én reggel miután megitta a kakaóját beadom neki kiskanállal pici teával keverve indulás előtt.A bölcsiben kb.10 perc alatt ott vagyunk és jön a reggeli.Este pedig a vacsinál kapja a másik felét.
2011. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

második válaszolónak

Egy 4 éves kisgyereknek nagyon sok a napi 20 csepp Béres csepp, ez egy felnőtt adagja, én is annyit szedek, mivel kilóra van osztva, hogy ki mennyit szedjen.

Egy gyereknek napi 10 cseppnél többet semmiképpen nem ajánlanak, mert a benne levő vas elég sok, és emésztési gondokat okozhat.

Szóval vagy 2*5 csepp vagy napi 1*10 csepp az ajánlott adag

2011. nov. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!