Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a gyereked betegség miatt,...

Ha a gyereked betegség miatt, egy hónapban csak egy hétig megy bölcsibe, oviba, ugyanúgy beviszed a tisztasági csomagot, vagy csak valamennyit?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 10:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Bocs, nem tudom a választ, de pont ezen filóztam egész délelőtt. Ebben a hónapban mindössze 4 napot fog menni (ha minden jól megy), nem gondolom hogy be kéne vinnem az egész havi pakkot.

Jó eséllyel jövő hónapban is lesz beteg, majd összevonom a kettőt.

2011. ápr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nálunk 1x jött ki úgy, hogy a hónapból csak 1 hetet járt, bevittük a csomagot rendesen, de a gondozónénik a jövő hónaphoz írták be, rendesek voltak :-)
2011. ápr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én akkor nem vittem, bár az is igaz, hogy egy hétig biztos "fogyasztott". Nem tudom mi lenne a jó megoldás, mert azt sem érzem teljesen fairnek, hogy 1 hét miatt vigyek be 4 heti adagot.

Mondjuk nekünk rendesek, mert mindig tájékoztatnak minket arról, hogy áll a "büdzsé", kell-e valami, kifogy-e lassan valami.

Ja, és én még szoktam bevinni azon felül időről időre paprt, zsírkrétát, színezőket, de azt se havonta.

2011. ápr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én eddig még mindig bevittem, pedig volt olyan hónap, hogy csak 6-7 napot ment. Sosem gondoltam, hogy nem viszek... nem vet fel minket a pénz, de azon a havi 500 forinton már nem múlik semmi.

Volt, hogy mi csúsztunk vele, mert elfelejtettük, de soha nem szóltak érte és gondolom a kisfiam is kapott addig a "más" szalvétájából, vagy zsepijéből és a kezét is megmoshatta a szappannal.

2011. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk nincs kimondottan tisztasági csomag. Beszoktatáskor elsorolták, hogy mi az, amit szívesen vesznek, ha hoz a szülő. S lehet, hogy én vagyok a balek, de minden hónapban beadom a felsoroltak mindegyikét. Lehet, hogy van olyan szülő, aki ezt nem engedheti meg magának, vagy úgy van vele, hogy más majd csak hoz, de inkább legyek én a balek, mint hogy ne tudják megmosni a gyerekek kezét stb. S mivel látom, hogy tényleg foglalkoznak velük, s nem csak amolyan gyerekmegőrzőként funkcionálnak, szívesen is viszem be. Az, hogy utána beteg lesz a gyerekem, s nem az ő kezét mosták meg végül azzal a szappannal, hidegen hagy.

Plusz úgy gondolom, ha a gondozónők látják a szülői pozitív hozzáállást, ők is segítőkészebbek. S nekem igenis fontos, hogy ne "csak" a gyermekemhez legyen normális, kedves, segítő, nevelő nap közben, hanem velem is megossza az összes, a gyerekemmel kapcsolatos gondját, problémáját, s kikérhessem a véleményét, ha valamilyen nevelési gondom van. A "minden rendben volt, evett, ivott aludt" gondozónőktől - sajnos volt ilyenhez szerencsém -, feláll a hátamon a szőr.

Bocsi, egy kicsit eltértem a témától.

2011. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én egy guriga WC papír, egy szalvéta és egy 100as zsepi árával nem fogom égetni a gyereket, hogy SóherJóska/Julcsa az apja-anyja. Viszek akkor is ha nem ment csak 2 napot...
2012. márc. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Beviszem minden hónapba,ha egyáltalán nem ment,akkor is. Szalvétát,pzs-t,szappant,ugyse tudom elnegyedelni.

Gyümölcsnapon se egy db-ot viszek be.

2012. márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A lányom bölcsis, alváshoz kell pelus+popsitörlő+krém. Mellé ezeket kell vinnem: 2 wc papir

2*100 papirzsepi

szalvéta

folyékony szappan

popsitörlő

1 csomag keksz

1 csomag sós rágcsa


én kissé ki vagyok akadva, mert ami szappant én viszek sohasem látom kitéve. 42 db pelus nem elég 1 hónapig. Sohasem viszem ha beteg, vagy az orra folyik.

2012. márc. 11. 14:27
 9/17 anonim ***** válasza:

én viszem mindig a tisztasági cuccot akkor is,ha keveset megy.

én négy guriga wc-papírt viszek(pennys,nem drága),százas zsepi,dm-es fél literes folyékony szappan utántöltő,30 db-os szalvéta.

nálunk nasit nem kötelező vinni,de szoktam egy fél kilós ropit vinni havonta egyszer-kétszer,vagy almát.

nálunk ezen felül még ezer ft csoportpénz is van,meg alapítványi is.

2012. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én nem vinnék/vittem, hisz ha 20-an vannak 10 hiányzik mindenki beviszi sztetek hol landol??nem a másik 10 használja el aki bent van hanem szépen hazaviszik az ovónők gondozók, én meg arra nem fogom beadni!!!!
2012. márc. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!