Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Amatőr testépítő vagyok, ha 1...

Amatőr testépítő vagyok, ha 1 hétig nem eddzek semmit betegség miatt az nagy baj?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha két három hétig nem edzenél az se lenne tragédia.
2010. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát fejlődésed szempontjából semmiképp se jó, DE ha betegen edzenél akkor lehet mégjobban megbetegednél. Én nem testépítő vagyok de egy kis megfázással még simán edzhetsz.
2010. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 hét lehet jót is tesz, kipihened magad, regenerálódsz, és újra teljes erőbedobással edzhetsz.
2010. dec. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki ne hagyd!Azonnal meghalsz és az egész családod is.Tüzes eső zúdul a világra és mindenkinek leesik a p*cse(annak is akinek nincs)
2010. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha folyamatos edzel mint pl én akor néha még kell is egy hét pihenés tejesen mindegy hogy beteg vagy vagy nem ha meg beteg vagy még rasegit ugyhogy nyugotan hagyd ki es nem hátrál a testépitésben mert csinte az izmok csak joban regerenálodnak és ha megfigyeled sokal teltebb leszel és erösebb a következö hétre tehát fél évnete kel is egy kis pihi
2010. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Normális esetben, két-három havonta nem árt egy 1-másfél hetes pihenőt beiktatni, hogy kellő képen tudjon regenerálódni a szervezeted... Nem leszel tőle gyengébb, sőt talán még ellenkezőleg. Erőnövekedést is okozhat. Viszont, az étrendedre és a fehérje/szénhidrát bevitelre ugyan úgy ügyelj, mint mikor edzel...

Kell a pihenés! A profik is pihennek! Az izmod akkor fejlődik, ha pihen. Ha folyamatosan gyötörve van akkor idő után visszafele fog elsülni a dolog... Az idegrendszereddel ugyan ez a helyzet. És az immunrendszered sem örül a folyamatos kínlódásnak!

2010. dec. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!