Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a gyereked betegség miatt,...

Ha a gyereked betegség miatt, egy hónapban csak egy hétig megy bölcsibe, oviba, ugyanúgy beviszed a tisztasági csomagot, vagy csak valamennyit?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 10:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az enyém már ovis, de nekünk is hasonló dolgokat kell vinni havonta és az enyém is gyakran beteg, most már harmadik hete lesz itthon.

Én is beviszem, tőlünk el is várják, de én is úgy vagyok vele, hogy azon az 500 ft-on már nem múlik.

Nekünk gyümölcsöt is kell vinni hetente, én ezen vagyok kiakadva, hogy még akkor is beviszem, ha a lányom mondjuk csütörtökön megy először azon a héten, egyszer nem vittem azon a héten csak hétfőn volt oviban másnapra kidőlt és szépen be is húzták a strigulát a csoport bejárati ajtaján vezetett kis papírkára, hogy azon a héten nem vittünk. :( Arról nem is beszélve, hogy külön kérték, hogy télen ne csal almát, répát, uborkát meg narancsot vigyünk, mert mindenki azt visz, hanem mindenki vigyen aszalt gyümölcsöt is!!!! Kb 3× vittem be mazsolát, mindkét alkalommal 2 csomaggal és mikor kérdeztem agyereket, hogy evett-e mazsolát, mondta, hogy nem volt, pedig ő tuti, hogy mondta volna magától is, mert a mazsola a kedvenc csemegéje! :( Biztos az óvó néni sütijébe kellett az aszalt gyümölcs. Azóta nem is vittem!


Nagyon elszálltak újabban az ovikban, bölcsikben, tisztelet a kivételnek, sajna mi nem ide tartozunk, de úgy látom Ti sem! :(((

2012. márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Én bölcsődében dolgozom és ha csak egy-két hetet jár a gyermek nem szoktuk kérni a tisztasági csomagot.

És mindég szólunk, ha valami felhalmozódik és nem kérünk egy darabig a szülőktől!

Viszont azzal a felháborodással miszerint egy gyereknek miért nem elég 45db pelenka egy hónapban nem értek egyet. Ugyanis naponta 3x kell pelenkát cserélni reggel, ebéd előtt és ébredés után (de van olyan gyerek, aki miután tisztába tettük,pont akkor kakál be)Szóval egy hónapban van átlag 20-22 munkanap ha azt beszorzod 3-al mindenféleképpen 60db-on felül fog fogyni egy hónapban....

2012. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van kb 3 max 4 pelus kell de amikor én vittem a bölibe napi 5 pelust és már csüt szoltak h elfogyott..miközben félig szoba tiszta volt azaz pisi a wc-be ment közöltem osszák be mert én többet nem vagyok hajlandó bevinni..és láss csodát nem kértek többet pelenkát..

Ugyhogy oda kell figyelni..mert hajlamosak mindenre ..kivételek persze vannak.csak sajnos ritka :(

2012. márc. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én vittem mindég, pedig keveset járt, főleg az első fél évben. Nekünk havonta papírzsepi, 1 guriga WC papír(ha már szobatiszta), szalvéta kellett. Pelusát csak neki használták, ha nem ment, mindég meg volt a betegség előtti pelus a polcán. Nem használták el más gyerek alá.
2012. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

A pelushoz térnék vissza, a lányom nappal szobatiszta, csak éjszakai alváshoz kap pelenkát itthon, a déli alváshoz sem. A bölcsiben azt mondták, h alváshoz jobb ha ráadják. Ez heti 5 db pelus, havi szinten 20-22 db, ezért nem értem miért nem elég a 42 db pelus egy hónapban.


A fiam ovis, mindig kiirják mire van szükség, csak szeptemberben és novemberben vittünk be tisztasági csomagot, idén csak egyszer kellett 100 db papírzsepit vinni. Gyümölcsöt, zöldséget havonta egyszer kell vinni, bármit, nincs kritérium. Ide szívesen viszek be bármit, mert tudom, h a gyerekek kapják meg. Ezen felül vittem mézet, margarint, lekvárt, farsangra frissen sült fánkot, gyümölcslevet.


Úgy tűnik a bölcsi hozzáállásával van itt a gond. Nem sajnálnám bevinni a kért dolgokat, ha tényleg a gyerkőcök javát szolgálná.

2012. márc. 11. 21:43
 16/17 anonim ***** válasza:

Nálunk a tisztasági csomagon kívül semmit nem szoktunk kérni a bölcsődébe!Van 500ft csoportpénz amiből minden más rendezésre kerül.

Így teljesen más a felállás, ha szobatiszta a gyermek, akkor viszont ott a bölcsődétekkel van a gond, vagy a dolgozókkal....

2012. márc. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nálunk fél évente kell egy csomag zsepi wc papír folyékony szappan szalvéta így én beviszem mert ok hogy nemrég kezdte novemberben sokat is volt beteg, de nem gondolom hogy ezen kell spórolni, nálunk nagyon sokat számít hogy állnak a gyerekhez ha kapnak ezt azt még pluszban, ami ugyan szomorú de sajnos ez van és így nyugodt vagyok a gyerek miatt:-)
2012. márc. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!