Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mennyire jó ötlet...

Szerintetek mennyire jó ötlet használt cipő, szandi stb vásárlása kisgyermekre?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy azt már egy gyermek kitaposta az ő lábához van igazodva a lábbeli, és hogy egy másik lábra menyire jó ötlet ráadni hordani. Illetve idegen gyermek lábáról lekerült lábbeli( pl: vaterán teszveszen vásárolva) használata. Arra is kíváncsi lennék hogy inkább újat vagy használtat vegyek márkásat vagy kínait?
2011. ápr. 20. 09:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem tartom túl jó ötletnek a használt cipőt.


Esetleg olyat megvehetsz, amin látszik, hogy nem nagyon használták (alkalmi cipő).


Én úgy szoktam, hogy amit sokat használ (iskolába jár), abból márkásat veszek, amit meg kevésbé (alkalmi), abból kínait.

2011. ápr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A kislányomnak mindig újat és márkásat vettem. A kisfiamnál (második gyermek), sajnos ezt nem tehetem meg, ezért a kislányom által használtat adom rá. Szerencsére elég semlegesek, de nyilván rózsaszín virágosat nem adnék rá.
2011. ápr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én csak az ünneplőkből vettem használtat, mert azt alig használják a gyerekek. Illetve olyat, aminek a talpán nem látszott kopásnyom.
2011. ápr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Igyekszem mindig minőségi cipőt venni(főleg a mindennapos használatra szánt cipőknél fontos szerintem, hogy ne műanyag vacak legyen), de sajnos ezt csak használtan engedhetünk meg magunknak. DE nagyon megváltogatom, hogy ki van-e járva belül, le van-e kopva a sarka-talpa-orra stb.

teszveszen-veterán szoktam lőni lábbelit, illetve bababizományiban, ismerősöktől is vettem már.

Legutóbb egy vagány és teljesen újszerű Clarks kívül-belül bőrcipőt lőttem a neten 1200 ft-ért az egyéves fiamnak, újonnan egy ilyen min 6 ezer ft lett volna. És 3 hét alatt kinőtte.

2011. ápr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Első lányomnak minden drága cipőt, szandált megvettem, amit már utólag kicsit furcsállok, mert felesleges volt. Szerencsénk, hogy született még két tesó, akik tudják használni a cipőket, szóval én simán rájuk adom, mert egyáltalán nincsenek széttaposva, jó kis cipők, és van, amit csak 3 hetet, vagy 4-5 alkalommal hordott anno a lányom, aztán vehettünk másikat, mert annyi volt egy méretből. (mi még a barátnőmtől is kaptunk egy szatyor cipőt, és azok is jó minőségűek)
2011. ápr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Új párti vagyok. De én sem tudom megvenni a márkás cipőket. Míg nem járt stabilan, kiszorítottuk. Most a Deichmannba szoktam neki cipőt venni. Viszonylag olcsók és jók. Használtat én is nagyon megnézem. A talpát, bélését. Épp ma kaptam ismerőstől 1 szandit (gyógyszandi), meg egy fél cipőt. Látszik, hogy alig voltak használva. A cipőt anyukámékhoz kivisszük, jó lesz játszósnak. A szandi meg a bölcsibe váltós cipőnek.
2011. ápr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

mi is sokat kapunk családból több fiu is van, és használtat újat is szokam venni. Inkább veszek egy használt jó minőségű cipőt, mint kinait.

Azt még egyet

2011. ápr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

mi is sokat kapunk családból több fiu is van, és használtat újat is szokam venni. Inkább veszek egy használt jó minőségű cipőt, mint kinait.

Azt még egyet sem vettem.

2011. ápr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
természetesen gyermekem örökli a másikét ezzel én is így vagyok. De idegen gyermektől pl vaterán teszveszen ajánlott ill nem ajánlott használt cipőt venni.
2011. ápr. 20. 16:16
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát úgy, hogy nem látod, nem.
2011. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!