Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megoldás lehet a bokavédő a...

Megoldás lehet a bokavédő a cipő általi lábfeltörés kivédésére? Vagy más ötlet picit nagyobb cipő kényelmessé tételére?

Figyelt kérdés
Szóval vettem egy sportcipőt és jónak is tűnt, bár egy mérettel nagyobb, mint általában az én lábméretem. Viszont teszteltem 2 km-en és kidörzsölte a sarkam. Kérdésem, hogy ezt kivédhetem, ha veszek bokavédőt plusz vastagabb zoknit? Csak kosarazni használnám, tehát napi 1-2 óra.
2010. márc. 1. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Van sarokszűkítő, DM, Rossmann, Deichmann stb helyeket kapno.

Sarokhoz kell beleragasztani, és 1 számmal tudod vele kicsinyíteni a cipőt.

2010. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ennek konkrétan mi a neve, mert mostmár végjártam egy csomó DM-et meg Rossmann-t, esetleg link, kép?
2010. márc. 10. 14:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a sarokszűkítős dolog a Rossmannban/DM-ben engem is érdekelne. Én pénteken vettem egy Adidas cipőt amit úgy terveztem 2-3 évig fogok hordani, de 1-1,5 centivel nagyobb és nem hiszem hogy vissza lehetne cseréltetni:S
2012. márc. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!