Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 eves lanyom olyan mintha...

2 eves lanyom olyan mintha valami"szam misztika" szerint aludna ejszaka! Szerintetek ebben van valami vagy csak a veletlenek sorozata? Bovebben lent!

Figyelt kérdés

Par hete jottunk vissza angliaba.Otthon 15 honapos koratol rosszul alszik.Sokat felkellt es csak melletem volt hajlando vissza aludni.Szoval mikor vissza jottunk az elso ejszakat vegig aludta az agyaban reggel hetig masnak 6-ig aztan 5,4,3,2,1 aztan par napig hajnali egykor folkelt es mellettem alszik.Par napja elvettunk a cumijat es ugyanez volt az elso ejszaka reggel 7-kor kelt tegnap 6 ma 5 orakkor.Ez majdnem percre pontosan mindig egeszkor 1-2 percel elotte vagy utana.

Csak nekem tunik fel ez vagy szeintetek is fura egybeeses?


2011. ápr. 21. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez tényleg érdekes,de nem nagyon tudok rá válaszolni,nem vagyok jártas a témában.
2011. ápr. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!