Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz anya vagyok? -Hiszti 22...

Rossz anya vagyok? -Hiszti 22 honapos. Bovebben lent!

Figyelt kérdés
Mar regota megy a hiszti 22 honapos lanyomnal.Most volt beteg is de semmi osszefugges a hisztivel szerintem!Mostanaban minden furdes utan mikor megakarom torolgetni takarja ki magat es uvolt,fesziti magat.Nem ertem!Ovatosan torlom es beszelek hozza.De tegnap betelt a pohar!Ugy uvoltott torolgestes a pizsama vetel kozben hogy az nem igaz.Feszitette magat.Hiaba mondtam szepen hogy hagyja abba es ilyesmi de csak uvoltott tovabb.Anyum is probalta nyugtatni de semmi.Ugy felhuza magat hogy mar öklendezett.Igy elvettem anyumtol es a furdoben jo hideg vizzel megmostam az arcat.Vagy haromszor megmostam aztan megkerdeztem befejezte e ?Aztan elhallgatott!Nem tudom mire velni ezt a hisztit!Mert ha olyanert hisztizne hogy nem kap meg valamit arra azt mondom hogy normalis valamilyen szinten!De hogy azert mert megtorolgetem?Van valami otletetek,tanacsotok?
2011. márc. 19. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztem álmos már ilyenkor, az enyém is csinálta fürdés után. Elé szoktam rakni a kedvenc mesekönyvét, és ideig-óráig leköti ilyenkor. De törölközés és hajszárítás közben már nem ordít, nézi magát a tükörben, és "pózol" :) 28 hónapos :)
2011. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem almos mert utana fel ala rohangal,jatszik.
2011. márc. 19. 10:02
 3/10 TKI Ibolya ***** válasza:
Nem lehet hogy ki van száradva a bőre és fáj neki a törölközés?Az én fiam ekcémás és ő (6 éves)mondja hogy ahol száraz ott fáj a törölközés.
2011. márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom.Nem latni a boren de megprobalom majd kenegetni!Koszi a tippet!
2011. márc. 19. 10:16
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
De csak óvatosan ezzel a hideg vizet az arcába dologgal!Mivel hirtelen szívmegállást okozhat!Ezért nem ugrunk felhevült testtel a hideg vízbe!
2011. márc. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

egy kis hideg vizes arcmosástól nem fog szívrohamot kapni.

nem lehet, hogy még nem akart kiszállni a kádból?

az enyémet fél óra után is alig lehet kiszedni, kisbéka, imádja a vizet.

lehet, hogy ezért ellenkezik a törölközésnél, mert még benn akar maradni a kádban.

2011. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg semmi oka nincs,egyszerűen most ezért is hisztizik.fiam 2 éves,most épp a cipő felvétele a hiszti tárgya,ha nem 1 fajta cipőt adok rá,hanem mondjuk az elmenőset,ami persze ugyanakkora és már ment is benne szóval magával a cipővel semmi gond nincs,de csak egy kopott régi cipőt hajlandó felvenni ugyanilyen hiszti volt amikor nem csizmát kapott hanem cipőt,mert ő csizmát akart felvenni,hagytam negyedórát hisztizni,aztán amikor elhallgatott elindultunk,azóta a csizma már nem probléma most a másik cipő a hiszti oka,legközelebb készülünk negyedórával előbb igy hagyom,itt is kiüvölteni magát,aztán később már jó lesz a szép cipő is.szerintem egyszerűen ne vegyél róla tudomást,nem hiszem hogy hirtelen bármi probléma lenne,a bőrét próbálhatod esetleg bekenni,de ne egyél tudomást a visításáról,ne is szóéj hozzá,csináld a dolgod.
2011. márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha az a baja hogy nem akar még kiszállni próbáld meg :Bekenjük a bőrödet!és azt imádja ha ő is testápolózza magát rögtön kiszáll,meg én mondókázni szoktam neki pl most Arany Lacinak mondom ilyenkor törlés,pelusozás,öltözés,közben.2 éves kislány anyucija
2011. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

11:35- nem igaza van, vszinü sok konkrét oka nincs a visitásra. Ne is nyugtatsd, csak gyorsan tedd a dolgod. Nem csodàlom, hogy megmostad hideg vizzel, inkább, mint elfenekelni:) volt, hogy naponta megmostam hideg vizzel a fiam arcát értetlen visitás miatt, de ilyenkor

a sajàtodat is mosd meg jó hideggel, hogy kölcsönösen lehiggadjatok! Én igy szoktam. Mostmár elég mondanom, ha nem hagyja abba az értetlen visitást, mehetünk arcot mosni. Egyből abbahagyja. 2,5 éves fiú.

2011. márc. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
* 11:35-nek igaza van akart lenni:)
2011. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!