Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bicikliutánfutót jó dolognak...

Bicikliutánfutót jó dolognak tartjátok?

Figyelt kérdés
Van egy 4,5 éves kis lányom és egy 8 hónapos fiam és őszre szeretnénk venni egy ilyet, hogy könnyebb és gyorsabb legyen az ovi. Jó vagy nem jó? Már 35 ezerért van újan a Praktikerben, de nekünk egy használt is jó lenne persze...,de a neten a használtat adjak 25-35 ezer ft-ért.
2011. ápr. 22. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Megítélésem szerint balesetveszélyes.
2011. ápr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az igaz, de ha hátul ül mögöttem a biciklin az még talán veszélyesebb. Szerintem. Nem városban lakunk és nem száguldozni akarok velük, de esőben is egyszerűbb a dolog, mint babakocsival, amihez még esővédőm sincs.
2011. ápr. 22. 12:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a cipőben járok, ha a nagyobbikat felveszik oviba én is szeretnék venni egy ilyet. Halásztelken többen használják, pl. unokatesómék is. Valószínüleg, ha az ember olyan városban lakik, ahol vannak kevésbé forgalmas utcák nagyban megkönnyíti a jövés-menést.
2011. ápr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Városban én sem ajánlanám,de én is egy falucskában élek,de városba jár majd a gyermekem oviba.Én is mondtam a férjemnek,hogy olyat tutira veszek.Az oviig kiépített biciglis út van így nem kell aggódnom és a gyerkőc bizti,hogy imádni fogja.:)
2011. ápr. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak oda kell figyelni jobban a közlekedésre vele-az első válaszolónak... Voltam Hollandiában, ott is nagy a forgalom a városokban, és nem is mennek olyan lassan a biciklisek, mint itthon, mégis nagyon jól elboldogultak a szülők ezekkel az utánfutókkal. Én is veszek majd egyet, ha a lányom nagyobb lesz. A gyerekek is nagyon élvezik szerintem. Esőben is lehet vele közlekedni, van teteje is, szerintem szuper.
2011. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!