Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktathatnánk újra...

Hogy szoktathatnánk újra kutyához 2 éves fiunkat?

Figyelt kérdés

Kisfiunk imádta a kutyákat, 1 hete hoztunk is haza egy 10 hetes beagle-t. Azon a hétvégén anyósom vigyázott a fiunkra,és egy közepes termetű kutya fellökte.

Azóta láthatóan fél a mi kutyántól is, elfordul, ha felé közeledik, de ingerli is (direkt lefekszik a padlóra és várja). Olykor jól eljátszanak, tehát itthon nem nagy a baj, de mindenképp szeretnénk, ha egyáltalán nem tartana tőle.

Ha idegen kutyával találkozunk, toporzékolva, sírva kéretszkedik az ölünkbe.

Valami ötlet?


2009. márc. 6. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én 2 éves fiam is tart az utcán a kutyáktól, pedig nekünk is van közepesnél nagyobb termetű. A kicsiktől azért mert felugrálnak, a nagyoktól azért mert a tudja, hogy fellökhetik. Amúgy szereti az állatokat, a TV-ben mutatott kutyák, cicák mindig lekötik. Ezért nem is foglalkozunk a dologgal, majd ahogy hozzájuk nő, változik ez is. A saját kutyánktól azért nem tart, mert öreg és sokat fekszik. Szerintem te sem erőltesd a dolgot, mert megérzi, hogy ezt felhasználhatja manipulálásra. (úgy értem, mint mikor központi kérdés az evés,a gyerek meg azért is műsorozik evés helyett)
2009. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!