Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kislányom féltékeny rám az...

A kislányom féltékeny rám az apja miatt, néha rám is üt, anyukák, voltatok már hasonló szituban?

Figyelt kérdés

Lányom 3,5 éves, mostanában vettem észre, hogy nagyon féltékeny, ha az apját megpuszilom, megölelem vagy csak beszélek vele. Elkezd hisztizni, rácsap a kezemre, meg agresszív lesz és a férjemet meg elkezdi szeretgetni. Eleinte ezen nevettünk, de már tényleg kezdek megijedni, mert ha utána odamegyek hozzá megszeretgetni, akkor ellök. Ha az apja átkarol vagy megfogja a derekamat, akkor a lányom rögtön odajön és követeli, hogy vegye fel az apja. Ráadásul folyton bemegy utána a fürdőszobába, mikor tusolni akar, és már egy percre sem hagyja egyedül. Ez normális? Mit lehet tenni?

27/N


2011. ápr. 27. 17:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tudjatok már mindketten nemet mondani a gyereknek!

Igen a kedves apuka is!


:S

2011. ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"A férjem is már rászólt"


Te nem érted miről szól ez és a férjed sem sajnos.

Nem egyszer kétszer kell rászólni, hanem következetesen minden esetben és a férjednek mindenképp.


Hogy meglátott benneteket az nem egy jó pont, de ilyen történt már mással is, majd feldolgozza.

2011. ápr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem szex közben látott meg minket, mégis sikongatott, meg hisztizett. Simán csak egymást átölelve feküdtünk, simogattuk egymást, beszéltük meg az aznapi dolgokat, Ő meg teljesen kikelt magából, sikítozott, meg kiabált, nagyon meglepődtem. Én rászólok, és ha még egyszer rámüt, akkor biztosan megszorítom a kezét (persze finoman), de a férjemről nem tudok nyilatkozni.
2011. ápr. 27. 18:32
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a kérdést a Gyerekvállalás témakörbe kellett volna írnod, mert ott lehet, hogy olyan anyukák írnának, akikkel ez megtörtént és hasznosabb válaszokat kapnál. Ha nem teszik át a modik, akkor szerintem írd ki még egyszer oda.
2011. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Most lépet a falikus szakaszba ilyenkor ébrednek rá a gyerekek a nemiségükre és beleszeretnek az ellentétes nemű szülöbe és féltékenyek a párjukra. Nem kell túl nagy feneket keriteni a dolognak magától elmúlik.


[link]

[link]

2011. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!