Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korig egészséges a...

Hány éves korig egészséges a szülővel való esti pancsizás?

Figyelt kérdés

Saját véleményeket és tapasztalatokat várok.

Köszi


2011. ápr. 27. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz? Hogy a szülő fürdeti, vagy hogy együtt fürdenek?

nálunk kb 5 éves kortól volt zuhany, a fiam az apjával, én a lányokkal. aztán egy fél év után már egyedülzuhanyoztak.

2011. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Velem kb 4-5 éves koromig fürödtek együtt a szüleim, persze nem minden nap, csak amikor sikerült becsábítanom őket a kádba magam mellé. :) Szerintem addig egészséges, amíg a gyerek szereti. Egy idő után nem lesz rá igény. Mondjuk én igényeltem, rendkívül unalmasnak találtam a fürdést, velem beszélgetni kellett XD. Volt, hogy még 20 évesen is berendeltem a fürdőkád szélére mamámat...:D

23/l

2011. ápr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
közös fürdésre gondolok. :)
2011. ápr. 27. 22:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, amíg a gyereket nem zavarja, addig nem gáz. Volt, hogy 7-8 évesen néha együtt csobbantam a szüleimmel és nagyon élveztem. A fiam 27 hónapos, minden este vagy az apjával, vagy elem fürdik és csapunk egy jó kis murit. Szerintem ebben semmi gáz nincs. Amikor már lehet látni, hogy a gyerek kezd elzárkózni, akkor nem szabad eröltetni, el kell fogadni. Ez szerintem olyan 8 éves kor körül jöhet el.
2011. ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem a kortól függ. Addig nyugodtan lehet együtt fürdeni, amíg ez senki számára nem kényelmetlen semmilyen szempontból.
2011. ápr. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10 éves nagylánnyal szoktam együtt fürödni. Mindig kéri és annyira örül neki. Ha meg nem együtt fürdünk, akkor is bejön, én fürdök, és közben jókat lehet beszélgetni. Ezeket a dumcsikat én is szeretem, nincs semmi ami elvonja a figyelmet. Szerintem ameddig a gyerek igényli, erőltetni nem szabad.
2011. ápr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg családfüggő, mi pl egyáltalán nem szemérmeskedünk egymás előtt.
2011. ápr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ameddig nektek és gyerkőcnek jó/igényli. Na meg tényleg családfüggő. Van aki a gyerek előtt egyáltalán nem meztelenkedik. Ez is hasonló dolog. Nálunk nincs szemérmeskedés. 2 éves a kisfiam, de lát ha fürdök, vagy együtt fürdünk, ha öltözök felfele. Apukáját ugyanúgy. Engem is így neveltek. Engem a mai napig nem zavar ha apa bejön amikor fürdök, ugyanígy van fordítva is. Sőt bátyámmal is. Mi ebből sosem csináltunk ügyet.
2011. ápr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!