Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol találok másfél éves...

Hol találok másfél éves számára egészséges étrendet a neten?

Figyelt kérdés

Már mindenütt kerestem, de csak általánosságban vannak leírások. Igyekszem egészségesen etetni, de szerintem nem csinálom valami jól, mert a főzeléket pld. nem igen eszi meg, a zöldséget sem (max. levesben főtt répa), és gyümölcsből is kb. egy negyed szelet alma egy nap.


Húsokkal hadilábon áll, csak a daráltat eszi meg pld. rakott zöldbabban.. (abból is két kanállal).


Nem kicsi, 12,5 kg a lányom, (85 cm), mégis fura, olyan keveset és rosszul eszik.


Persze a virsli, túró rudi és joghurt bármikor jöhet... De nem akarom elrontani. Már az elején jól szeretném csinálni. Állítólag 7 éves korra alakul ki az "ízlésük". Utána már nem lehet befolyásolni, hogy egészségesen táplálkozzon.


2010. jún. 13. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már ezen nem aggódom. Ugyanazt eszi, mint mi. Persze többet kínálom a gyümölcsöt, joghurtot is neki.
2010. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok, persze, igazad van, de nálunk nem menő a gyümölcs... a joghurtból meg csak a bolti cukrosat eszi meg. Na mindegy, azért köszi :)
2010. jún. 13. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!