Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hánykor keltitek reggel a...

Hánykor keltitek reggel a kisgyereketeket?

Figyelt kérdés
Egy hét mulva megyek vissza dolgozni.Többször kell majd fél hét körül felkeltenem 2,5 éves kisfiamat,mert vinni kell munka előtt a mamához.Nagyon félek,hogy nem fogja bírni a korán kelést.Főleg,hogy nem hajlandó délután aludni a mamánál!
2011. ápr. 28. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi 5:50-kor kelünk. 20:00-kor fekszünk. Nincs gond belőle.
2011. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ebből rendszer lesz, hidd el, hogy fog aludni a mamánál is.
2011. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell keltenem őket. Általában ők keltenek minket. 6 órakor legkésőbb már fenn szoktak lenni, örültem a tavaszi óraállításnak, mert előtte volt, hogy 5-kor keltek.

Este 8-kor, legkésőbb fél 9-kor fekszenek aludni.

Remélem kamaszkorukban azért később kelnek.

2011. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznap 6-kor keltem. Át fog állni, hidd el. A muszáj nagy úr.
2011. ápr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Fél 7-kor van ébresztő a fiamnak hétköznap,amikor megy oviba.Júniustól megyek vissza dolgozni,akkor is ráérünk még akkor felkelni,viszont szeptembertől már a kislányomat is vinni kell a bölcsibe,igy korábban kell majd kelni,6 körül.
2011. ápr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
15 honapos a kisfiam. En 7-kor kelek elkeszulok es 7:40-kor ebresztem a kisfiam. 9-re viszem bolcsibe, a ferjem megy utanna 3-ra. Este 8-kor mar alszik. Egyebkent nagyon jo alvo, ha nem ebresztem reggel 9-ig alszik hetvegente de igy sincs semmi gond, hogy felebresztem. Mosolyog egybol ahogy kinyitja a szemet es dumal. :) Csak neha a szivem szakad meg mert olyan edesen ossze van kucorodva es szopizza az ujjat... en enekelni szoktam neki szepen halkan: "Pal, Kata, Peter (kisfiam neve) jo reggelt! Mar odakunn a nap felkelt. Szol a kakasunk, az a nagy taraju. Gyere ki a retre kukuriku." :)
2011. ápr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi este 8-kor alszunk, reggel 5:30-6-kor magától kel, holott itthon vagyunk, aludhatna. Szóval szerintem nem lesz ezzel baj.
2011. ápr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
2 éves korától bölcsis a kisfiam. Ha reggelre megyek dolgozni (heti 3 nap) akkor fél fele, 7-kor indulunk a bölcsibe. A másik 2 nap 7 körül ébred magától. Ő már 8-8.30 körül alszik este, így simén felkel.
2011. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!