Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam (13 hós) csak szívószá...

Kisfiam (13 hós) csak szívószállal hajlandó inni, másnál is van ilyen probléma?

Figyelt kérdés
Bár én ennek is örülök,mert így legalább iszik,eddig sehogyan sem akart,csak kíváncsi vagyok nem lesz-e ebből később valami baj,vagy rossz szokás.A másik hogy mostanában csak kézzel hajlandó enni,a kanalat nem engedi a szája közelébe sem,nem tudom hogy miért lehet.
2009. márc. 7. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az nem probléma,biztos tetszik neki.Olvastam valahol hogy ha a gyerkőc szívószállal iszik nem rontja a fogakat(annyira)a cukros lé.Ráadásul ha idegen helyen iszik biztos,hogy nem kap herpeszt.Az én fiam mindenhol összeszedte a herpeszt,és a dokinéni tanácsolta hogy használjunk szívószálat,azóta elmúlt.
2009. márc. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyátalán nem probléma. Az én 14 hónaposom a vizet csak a pille palackból fogadja el, próbáltunk mindent, nem kellett neki. Egyszer az apja meghúzta az ásványvizes üveget, ő meglátta és cammogott, hogy adjon neki, olyan ügyesen iszik belőle, hogy elképesztő:o). Én úgy vagyok vele, hogy örülök, hogy végre iszik vizet is...
2009. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!