Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 16 éves lány vagyok,158 cm,...

16 éves lány vagyok,158 cm, és kb.59 kg. Szeretném elkezdeni a 90 napos diétát, kb mennyit fogyhatok vele? Light colát szabad inni a diéta során? Az probléma, ha megszakítom a diétát egy hétre, de azután folytatom?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem javaslom a diétát. Ugyanis dietetikai szemszögből nincs rá szükséged. Ha nem vagy elégedett az alakoddal járj el konditerembe és formáld az alakod.
2008. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs szükséged diétára, pláne nem 16 évesen. Ha az alakodon szeretnél változtatni, inkább izmosíts. Ja, de ha 1* mégis elkezded, akkor légy kitartó, mert szünetekkel semmi értelme.
2008. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
22 éves korig nem szabad fogyókúrázni, mert a szervezet nem nélkülözhet semmit a fejlődés során, még akkor sem, ha túlsúlyosnak tartod magad. Ha nagyon nem bírod ki, menj el dietetikushoz, esetleg segíthet egészségesebb és kevésbé kalóriadús étrend kialakításában úgy, hogy közben nem kockáztatod az egészségedet. Ha most egy ostoba diéta során fontos anyagokat megvonsz a szervezetedtől, örökre elronthatod azt.
2011. máj. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!