Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Legszívesebben kirúgtam volna őket úgy, mint macskát sz. Rni.

Figyelt kérdés
Itt volt ma a védőnőnk és hozott magával (előzetes bejelentés nélkül!) egy védőnőtanoncot és kérte, hogy mutassam meg a kisfiam kukacát (hypospadiasis-a van), hogy lásson ilyet is a tanonc. Hagytátok volna? Megmutattátok volna?
2010. nov. 18. 10:58
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%

Mi elég jó viszonyban voltunk a védőnővel, mégis engedélyt kért, hogy a saját lánya (aki védőnőtanonc volt) tölthesse ki a kiskönyvemet.

Szerintem illett volna értesítenie, hogy erre számítsál, én max. azért megjegyeztem volna neki ezt, de megmutattam volna (bár fogalmam sincs, hogy mi a kisfiad kukacának a baja...).

2010. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Enyhe fokú hypospadiasis. Írtam.
2010. nov. 18. 11:02
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy szólnia kellett volna előtte, hogy egy tanonccal fog érkezni és nem probléma-e, ha megnézik a kukacát is, mert ilyet is kéne látnia a tanoncnak. Ennyi. Ekkor szerintem semmi gond nem lett volna, szerintem Te sem mondtad volna, hogy nem nyitod ki a pelust.
2010. nov. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
95%

"Enyhe fokú hypospadiasis. Írtam."


Igen, olvastam, de nekem lányaim vannak és inkább válaszoltam, mint, hogy utánanézzek, hogy az mit takar. De a válasz szempontjából szerintem nekem lényegtelen, hogy ez mi, én megmutattam volna, hiszen neki is kell tanulnia. Mondom, úgy, hogy azért megjegyeztem volna neki, hogy illett volna szólnia, hogy tanonccal érkezik.

2010. nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Így van. Annyira felhúztam magam, hogy tiszta ideg vagyok!
2010. nov. 18. 11:07
 6/35 anonim ***** válasza:
96%

Különben hol tanulja meg a védőnőtanonc? Ennél a kérésnél természetesebb dolgot keveset tudok elképzelni.

Inkább azt gondolom, nehezen viseli, hogy baj van a gyereke kukijával. Sértésnek vette a kérést.

2010. nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Sértésnek vettem igen, egyrészt. Másrészt meg ez épp olyan, mintha pl. téged (ha nő vagy) egy csomó orvostanonc bámulna, mikor szülsz, mert ilyet is kell látni... Nem hinném, hogy bárkire tartozik a gyermek orvosán (esetleg védőnőjén)-aki úgy ahogy van utálatos nőszemély- és a szülőn kívül.
2010. nov. 18. 11:11
 8/35 anonim ***** válasza:
49%
Azért illet volna szólnia! Mit mondtál erre? Végül megmutattad? Mondjuk ha nekem gyerekem lesz ezt a védőnős hülyeséget azonnal lemondatom:), nekem nem kell.
2010. nov. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Kénytelen voltam... Egyébként én is legszívesebben lemondanám. De mivel kis faluban élünk, elég rendesen visszaütne a dolog. Ha egy pesti kerületben élnénk, nem érdekelne.
2010. nov. 18. 11:15
 10/35 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem inkább azzal van a bajod, hogy utálatos nőszemély, nem?

Engem az első szülésemnél szülésznő-tanonc vizsgált, úgy, hogy mivel hajnalban mentünk be, a végzett szülésznő nélkül, mert ő éppen aludt. Igaz, ő előbb engedélyt kért.

Ne hergeld magad, kár ilyenen bosszankodni, csak elrontod a napodat.

Én azért legközelebb ha randevút beszélek meg vele, rákérdeznék, hogy hoz-e valakit magával...

2010. nov. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!